موضوعات داغ:

مشتریان سامسونگ به دنبال خرید آیفون

گوشی گلکسی نوت 7 که به علت آتش سوزی مکرر باتری هایش شهرت جهانی پیدا کرده، مشکلات فراوانی برای سامسونگ به وجود آورده و بسیاری از مالکان آن درصدد مهاجرت به دنیای آیفون هستند. به نقل از آندروید هدلاینز، اگر چه سامسونگ به مالکان این گوشی وعده داده که با نصف قیمت می‌توانند گوشی اس 8

گوشی گلکسی نوت 7 که به علت آتش سوزی مکرر باتری هایش شهرت جهانی پیدا کرده، مشکلات فراوانی برای سامسونگ به وجود آورده و بسیاری از مالکان آن درصدد مهاجرت به دنیای آیفون هستند.

به نقل از آندروید هدلاینز، اگر چه سامسونگ به مالکان این گوشی وعده داده که با نصف قیمت می‌توانند گوشی اس 8 را خریداری کنند و از برخی تخفیف های دیگر این شرکت هم استفاده کنند، اما انفجار مکرر این گوشی و داغ شدن های غیرعادی آن باعث خداحافظی بسیاری از مردم با برند سامسونگ شده است.

اتفاقات ناخوشایند یادشده نه تنها به ضرر سامسونگ تمام شده، بلکه اقبال به سیستم عامل اندروید را هم کاهش داده است. هر چند هنوز ثابت نشده که این مشکل با عملکرد سیستم عامل آندروید ارتباطی داشته باشد. یافته های موسسه تحقیقاتی آی دی سی نشان می دهد نیمی از مالکان گوشی های نوت 7 در آمریکا یا به استفاده از آیفون روی آورده اند و یا قصد دارند در آینده نزدیک این کار را انجام دهند.

سوالی که در مورد نظر کاربران در قبال واکنش های سامسونگ به این رویداد پرسیده شده نشان می دهد که اکثر کاربران این واکنش ها را خنثی تا مثبت می دانند. بنابراین اگر چه سامسونگ با تولید بی‌دقت گوشی نوت 7 شرایط بدی را برای خود به وجود آورده، اما تلاش های رسانه ای و اقدامات روابط عمومی این شرکت کم و بیش قابل قبول بوده است.

به گزارش فارس، نکته جالب این است که علیرغم فعالیت های گسترده رسانه ای سامسونگ برای انتشار خبر فراخوان گوشی نوت 7 حدود 13 درصد افراد شرکت کننده در نظرسنجی آی دی سی در این مورد اصلا چیزی نشنیده بودند. پاسخ های یاد شده مبتنی بر گفتگو با 1082 نفر از کاربران گوشی سامسونگ در ایالات متحده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند