محاسبه مانده مرخصی با ماشین حساب ایران سلری

محاسبه مانده مرخصی با ماشین حساب ایران سلری

ماشین حساب‌های ایران سلری، ابزاری رایگان برای کمک به شما در محاسبه حقوق و دستمزد و موارد مرتبط به آن مانند بازخرید مرخصی، سنوات، عیدی و حقوق خالص و ناخالص هستند.

از آنجایی که مانده مرخصی هر کارمندی در پایان سال با معادل تومانی قابل دریافت است، به همین خاطر افراد زیادی به دنبال این هستند که به معادله دستیابی به این عدد دست پیدا کنند و خودشان بدون سپری کردن روال قانونی در شرکت‌ها، مبلغ مانده مرخصی خود را به دست آورند.

ایران سلری برای اینکه کار شما در این محاسبه را راحت و سریع کند، ماشین حساب مانده مرخصی را در وب‌سایت خود قرار داده است. به صورت کلی، ایران سلری با هدف شفاف‌سازی میزان حقوق و دستمزد در بازار کار فعالیت خود را آغاز کرد و در این راستا، ماشین حساب های ایران سلری از مهم‌ترین کارها و خدماتی است که این وب‌سایت به کاربران خود ارائه می‌دهد. شما نیز برای تعیین میزان بازخرید مرخصی خود می‌توانید به ایران سلری مراجعه کنید و با ماشین حساب آن به صورت رایگان مانده مرخصی خود را محاسبه کنید.

ماشین حساب بازخرید مرخصی

در قانون کار و در انواع مرخصی و قانون های آن به صراحت عنوان شده که کارمند می‌تواند در صورت استفاده نکردن از مرخصی‌های خود، معادل حقوقی آن را در پایان سال دریافت کند. طبق همین قانون کار، معمولا هر یک روز مرخصی به عنوان یک روز حقوق برای کارمند و کارگر محاسبه می‌شود.

اما برای محاسبه مانده مرخصی باید بدانید که چه میزان مرخصی مانده را می‌توانید به سال بعد منتقل کنید و یا اینکه هر کارمند مجاز به ذخیره مرخصی تا چه تعداد است.

بر اساس قانون کار، اگر کارمند در طول یک سال بیش از ۹ روز مرخصی استفاده نشده داشته باشد، تنها ۹ روز از تمام مرخصی‌های مانده خود را می‌تواند به سال بعد منتقل کند. البته برای تعیین میزان روزها، تعداد مرخصی‌های مجاز در سال و موارد دیگر، شرکت‌ها نیز قوانین خاص خود را دارند.

همچنین، بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری کلیه کارکنان دولتی مجاز به ذخیره مرخصی خود تا سقف ۱۵ روز هستند. این بایدها، ممکن است کار را برای محاسبه میزان مانده مرخصی سخت کند. به همین خاطر، می‌توانید ایران سلری را برای محاسبه بازخرید مرخصی خود انتخاب کنید و با مراجعه به این وب‌سایت در کمترین زمان ممکن معادل حقوقی مانده مرخصی خود را به دست آورید.

نحوه کار با ماشین حساب بازخرید مرخصی

دسترسی آسان و انجام سریع محاسبه، از اهداف ساخت این ماشین حساب‌ها در ایران سلری بوده است. از این رو و برای کار با ماشین حساب‌ها، مراجعه به سایت ایران سلری اولین کاری خواهد بود که شما باید انجام دهید و پس از آن در منوی سایت می‌توانید ماشین حساب‌های ایران سلری را پیدا کنید.

با وارد شده به صفحه ماشین حساب بازخرید مرخصی، می‌توانید مشاهده کنید که تنها باید دو باکس را در این صفحه پر کنید که یکی از آنها حقوق پایه شما در سال ۱۴۰۰ است و دیگری جمع کل مرخصی‌ها مانده شما در پایان سال است.

اگر میزان پایه حقوق شما در سال ۱۴۰۰ مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان باشد و ۲۵ روز از مرخصی‌های شما در سال باقی مانده باشد، معادل تومانی مانده مرخصی شما نزدیک به دو میلیون تومان خواهد شد. در این محاسبه، تمام کار شما در نهایت ممکن است دو دقیقه زمان ببرد.

ایران سلری این امکان را برای شرکت‌ها نیز فراهم کرده است که بتوانند این محاسبه را به صورت گروهی نیز انجام دهند.

محاسبه آسان و سریع با ماشین حساب‌های ایران سلری

ایران سلری این امکان را برای تمام کارجویان و کارمندان فراهم کرده است که بتوانند تمام موارد مرتبط با حقوق و دستمزد را در قالب یک وب‌سایت و به صورت رایگان و آسان انجام دهند. ماشین حساب‌های ایران سلری، ابزاری رایگان برای کمک به شما در محاسبه حقوق و دستمزد و موارد مرتبط به آن مانند بازخرید مرخصی، سنوات، عیدی و حقوق خالص و ناخالص هستند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند