تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

کمیته امداد امام خمینی در راه مدیریت سهام عدالت / ارسال پیامک به مددجویان

کمیته امداد امام خمینی در راه مدیریت سهام عدالت / ارسال پیامک به مددجویان

در جدیدترین خبر از آزادسازی سهام عدالت به نظر می‌رسد که کمیته امداد خمینی(ره) برای مدیریت سهام عدالت سهامداران مددجویان خود درحال نظرسنجی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در جدیدترین خبر از آزادسازی سهام عدالت به نظر می‌رسد که کمیته امداد خمینی(ره) برای مدیریت سهام عدالت سهامداران مددجویان خود درحال نظرسنجی است.

برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) پیامکی با این مضمون ارسال شده است:«

(پیام نظر سنجی)

مددجوی محترم

با توجه به آزادسازی سهام عدالت در آینده نزدیک و تاثیر آن در معیشت آن در خانواده های تحت حمایت، لطفا عدد گزینه مورد نظر در خصوص نحوه مدیریت سهام در اختیار ظرف مدت ۲۴ ساعت در پاسخ به همین پیام اعلام فرمایید.

۱- مدیریت سهام (شحصی)

۲- مدیریت غیرمستقیم (در اختیار شرکت‌های سهام عدالت استانها)

۳- مدیریت توسط کمیته امداد امام خمینی(ره)

روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)»

پیگیری‌های تجارت‌نیوز حاکی از این است که کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال این پیامک به دنبال این است که از مددجویان نظرسنجی کند.

همچنین پس از اعلام نحوه آزادسازی از سوی مددجویان، نتایج آن در کارگروه‌های تخصصی بررسی می‌شود و تصمیم نهایی در خصوص این که آیا سهام عدالت مددجویان توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) مدیریت شود، اتخاذ گردد.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور نیز هفته قبل دارندگان سهام عدالت که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی هستند را شش میلیون نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به روند اجرا و برنامه ریزی های انجام شده برای اجرای طرح سهام عدالت، گفت: حدود ۴۹ میلیون نفر از مردم جامعه مالک سهام عدالت هستند و با مجوزی که مقام معظم رهبری دادند، ۵۰ درصد به شش میلیون نفر افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) تخفیف داده شد و این افراد امروز مالک سهام خود به شکل کامل هستند و می توانند نسبت به این سهم اعمال مالکیت کنند.(ایرنا)

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند