مرحله اولیه عرضه اینترنت پر سرعت بورس

مرحله اولیه عرضه اینترنت پر سرعت بورس

شاید تا شش ماه پیش، بدون استفاده از سرور مجازی بورس یا اینترنت پر سرعت می‌شد یک سرخطی خوب به دست آورد، اما در بازار کنونی و رقابت شدیدی که ایجاد شده، شما حتما باید اقدام به استفاده از سرور مجازی بورس کنید تا بتوانید نتایجی بی‌نظیر در پورتفوی خود خلق نمایید.

با توجه به پررنگ‌تر شدن بازار سهام در روزهای گذشته، رقابتی سنگین در صف‌های خرید برای برخی از نمادها وجود دارد، کاربران باید به دنبال اینترنت‌های پرسرعت‌تر برای انجام سرخطی‌های خود باشند.

اینترنت مخصوص بورس، چگونه اینترنتی است؟ چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبل از ادامه باید چندین کلمه را در اینجا ذکر کنیم تا بتوانیم بهتر توضیح بدهیم چه اینترنتی برای فعالیت در بورس و سرخطی زدن مناسب است.

پینگ = سرعت ارسال و دریافت پاسخ درخواست‌ها

دانلود = سرعت دریافت اطلاعات

آپلود = سرعت ارسال اطلاعات

اینترنت مخصوص بورس، اینترنتی با سرعت دانلود بالا، آپلود بالا و با پینگ پایین است.

این اینترنت از کجا تامین می‌شود؟

برای تامین اینترنت مخصوص بورس، از مکانی به اسم دیتاسنتر استفاده می‌شود.

در دیتاسنتر تعداد زیادی کامپیوتر به صورت 24 ساعته روشن هستند و هر کامپیوتر به یک فیبر نوری پر سرعت متصل است.

فروشندگان سرور مجازی بورس، دسترسی به شما می‌دهند که بتوانید از راه دور به سرور مجازی بورس خود متصل شوید و با سرعت اینترنت بسیار بالا فعالیت داشته باشید.

سرورهای مخصوص بورس، در دیتاسنترهای خاصی با شرایط خاص ارائه می‌شوند تا بهترین کیفیت را برای سهامدارن بورس برای خرید نمادهای خاص ارائه کنند.

آیا سخت‌افزار خاصی هم اینترنت پر سرعت بورس نیاز دارد؟

شما پس از تهیه یک سرور مجازی بورس، هیچ‌گونه نیازی به سخت‌افزار جانبی دیگری نخواهید داشت.

بهترین ویژگی این نوع اینترنت، عدم استفاده از هرگونه سخت‌افزار جانبی است، به شکلی که شما با موبایل یا کامپیوتر/لپ‌تاپ و بدون نیاز به وابستگی به هر چیز دیگری، می‌توانید با سرورها کار کنید.

موقعیت جغرافیایی شما و اینکه در کجای ایران هم باشید تاثیری در کیفیت و سرعت اینترنت بورس ندارد، این مورد از تمام نقاط ایران تست شده و کیفیت اینترنت بورس بدون هیچ‌گونه وابستگی به موقعیت کنونی شما است.

اینترنت پر سرعت بورس چقدر سرعت دارد؟

سرعتی که اینترنت‌های مخصوص بورس در اختیار شما می‌گذارند، چیزی مشابه تصویر زیر است که نتیجه تست سرعت، در سایت اسپید تست است:

این سرعت اینترنت، سرعتی بالا در اختیار معامله‌گر قرار می‌دهد تا بتواند در صف‌های خرید یا فروش معاملات لحظه‌ای خود را به صورت فوری و سریع انجام دهد.

قطعا برای شرکت در صف‌های خرید سنگین، نظیر صف‌های خرید عرضه اولیه، باید حتما چنین سرعت اینترنتی را در دست داشت تا بتوان در صف‌ها شرکت کرده و جایگاه خوبی کسب نمود.

برای تهیه اینترنت پر سرعت بورس از کجا اقدام کنیم؟

برای تهیه اینترنت پر سرعت بورس، باید از شرکت‌های ارائه کننده سرور مجازی بورس استفاده کرد، نظیر شرکت وب داده.

شرکت وب‌داده، از سال 1395  شروع به ارائه سرور مجازی بورس نموده و اولین شرکت ایرانی است که در داخل کشور می‌تواند این سرعت اینترنت به تمام هم‌میهنان عزیزمان ارائه کند.

چگونه می‌توان این سرویس را خریداری کرد؟

برای تهیه این سرویس باید به وب‌سایت وب داده مراجعه نمایید، سپس یکی از پلان‌های سرور مجازی بورس را با توجه به سرعت اینترنت مورد نظرتان خریداری کنید.

لینک تهیه سرور مجازی بورس:

https://webdade.com/bourse-vps

آیا استفاده از سرور مجازی بورس تبدیل به امری ضروری شده است؟

در بازار این روزها سهامداران و رقابت‌هایی که در صف‌های خرید و فروش وجود دارد، برای ورود به یک نماد خاص باید از هر ابزاری برای رسیدن به هدف استفاده کرد.

یکی از این ابزارها سرور مجازی بورس است، سرخطی و خرید عرضه اولیه‌ها در روزهای پس از عرضه، بدون استفاده از سرور مجازی بورس تقریبا به امری غیر ممکن تبدیل شده است.

چگونه در صف خرید اول باشیم؟

شاید تا شش ماه پیش، بدون استفاده از سرور مجازی بورس یا اینترنت پر سرعت می‌شد یک سرخطی خوب به دست آورد، اما در بازار کنونی و رقابت شدیدی که ایجاد شده، شما حتما باید اقدام به استفاده از سرور مجازی بورس کنید تا بتوانید نتایجی بی‌نظیر در پورتفوی خود خلق نمایید.

نتیجه‌گیری نهایی:

به عنوان یک متخصص در بورس، به تمامی کاربران و سهام‌داران بورسی، پیشنهاد می‌کنم، برای کسب نتایج بهتر و جلوگیری از ضرر بیشتر اقدام به تهیه سرور مجازی نموده تا در معاملات لحظه‌ای و سرخطی عرضه اولیه، بهترین نتایج را کسب نماید.

این مورد را توجه داشته باشید، که سرور مجازی بورس تنها یک اینترنت فوق‌العاده پرسرعت در اختیار شما می‌گذارد.

هنوز هم هستند ابزارهایی که به شما می‌توانند کمک‌های فراوانی در خرید نمادهایی با صف‌های خرید سنگین به شما بنمایند.

از جمله این ابزارها ربات سرخطی بورس را می‌توان نام برد، این ربات‌ها در واقع نرم‌افزارهایی هستند که راس یک ساعت و لحظه خاص اقدام به ارسال سفارش شما به کارگزاری می‌کنند.

شرکت وب داده ، همراه با برخی از سرورهای مجازی بورس خود، به کاربران ربات سرخطی بورس رایگان هم ارائه می‌کند.

برای تهیه سرور مجازی بورس، همراه با ربات سرخطی رایگان می‌توانید از وب‌سایت وب داده دیدن نمایید:

https://webdade.com/bourse-vps

لینک وب‌سایت وب داده:

https://webdade.com/

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند