انتخاب یک موسسه ایرانی به عنوان ۵۰ سازمان تاثیرگذار در آموزش در دنیا

انتخاب یک موسسه ایرانی به عنوان ۵۰ سازمان تاثیرگذار در آموزش در دنیا

مرکز عالی آموزش زبان بیان برتر به عنوان یکی از ۵۰ سازمان تاثیرگذار در آموزش توسط سازمان GFEL امریکا طی مراسمی در شهر دبی در سال ۲۰۱۹ و لس‌آنجلس در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

مرکز عالی آموزش زبان بیان برتر به عنوان یکی از ۵۰ سازمان تاثیرگذار در آموزش توسط سازمان GFEL امریکا طی مراسمی در شهر دبی در سال ۲۰۱۹ و لس‌آنجلس در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد. سازمان GFEL (مجمع جهانی آموزش و یادگیری) یک پلتفرم بین‌المللی پیشرو است که فرصتی را برای تلاقی آموزش‌دهندگان، مبتکران، رهبران اندیشه و دانشگاهیان فراهم می‌کند که ارزش قابل‌توجهی به بخش آموزش جهانی می‌دهند.

در این کنفرانس سه روزه که با حضور بیش از ۴۰۰ رهبر و مدیر موسسات آموزشی از سراسر دنیا از جمله نمایندگانی از کشورهای امریکا، هلند، آلمان، چک، لهستان، ترکیه، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مالزی هند، چین، و کره‌جنوبی حضور داشتند، در هتل مجلل لی مریدین دبی برگزار و در روز آخر برترین‌های صنعت آموزش معرفی شدند. به گفته برگزارکنندگان جهانی کنفرانس، هدف اصلی از برگزاری چنین همایش‌هایی، گردهمایی درخشان‌ترین بخش‌های آموزش و پرورش در یک سیستم مشترک برای رهبری، تنظیم، توانمندسازی و بهبود ابزارهای آموزش می‌باشد.

دلیل اصلی انتخاب مرکز آموزش عالی زبان بیان برتر به نشانی www.bayanebartar.org ، به‌کارگیری خلاقانه سبک Microlearning در آموزش و انتقال زبان انگلیسی در ده ماه می‌باشد. ماهیت و تمرکز اصلی سبک Microlearning‌ بر آموزش خرد خرد، مرحله به مرحله و کوتاه بوده که به همراه موضوعات سرگرم‌کننده، جذاب، و روزمره می‌باشد که زبان‌آموزان بتوانند در محیطی شاد و جذاب، زبان انگلیسی را فرا گیرند. گفتنی است نام این سیستم آموزشی که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز مفتخر به دریافت لوح “ابتکار” گردیده، WiKi نام دارد.

مرکز عالی آموزش زبان بیان برتر دارای سه شعبه در تهران و یک شعبه تحقیق و توسعه در کشور لهستان می‌باشد. به گزارش روابط عمومی این مرکز، هم اکنون ۷۰۰۰ دانشجو بصورت همزمان مشغول به یادگیری زبان انگلیسی در این مرکز می‌باشند. برای آشنایی بیشتر با سبک آموزش این مرکز عالی زبان انگلیسی می‌توانید به آدرس www.bayanebartar.org یا آدرس  اینستاگرام http://instagram.com/bayanebartar.official که بیش از ۶۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده دارد، مراجعه نمایید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند