کد خبر: 170872

مهلت یک‌ماهه به وزیر اقتصاد برای حل مشکل نساجی مازندران

ادیانی با اشاره به مشکلات کارخانجات نساجی مازندران گفت: به مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی مهلت یک‌ماهه داده شد تا پیگیر حل این مشکلات باشد.

مهلت یک‌ماهه به وزیر اقتصاد برای حل مشکل نساجی مازندران
سرویس اقتصاد کلان -

علی ادیانی نماینده قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کارخانجات نساجی مازندران مستقر در قائمشهر گفت: اینجانب در همین راستا از وزیر اقتصاد و دارایی سوال کرده و توضیح خواستم.

وی افزود: مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر شد و برای حل‌وفصل مشکلات قول داد تا کمک و مساعدت کند.

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی با بیان اینکه واگذاری این کارخانجات به یک تبعه ترک، کاهش ظرفیت تولید و تعدیل نیرو از جمله مشکلات این کارخانجات است، تصریح کرد: وزیر از اینجانب مهلت یک‌ماهه درخواست کرد تا با تشکیل کارگروهی، مشکلات نساجی شناسایی و راه حل‌های برون‌رفت از این مشکلات ارائه تا تصمیم لازم گرفته شود.

ادیانی گفت: در حال حاضر کارگروه با حضور اینجانب تشکیل شد و وزیر اقتصاد نیز پیگیر حل مسئله است.

 

منبع: بولتن‌نیوز

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.23)
1350.3
3.0
مثقال طلا (%0)
629700
سکه امامی (%0)
1501750
دلار (%0)
4594
یورو (%0)
5717
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.