کد خبر: 170872

مهلت یک‌ماهه به وزیر اقتصاد برای حل مشکل نساجی مازندران

ادیانی با اشاره به مشکلات کارخانجات نساجی مازندران گفت: به مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی مهلت یک‌ماهه داده شد تا پیگیر حل این مشکلات باشد.

مهلت یک‌ماهه به وزیر اقتصاد برای حل مشکل نساجی مازندران
سرویس اقتصاد کلان -

علی ادیانی نماینده قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کارخانجات نساجی مازندران مستقر در قائمشهر گفت: اینجانب در همین راستا از وزیر اقتصاد و دارایی سوال کرده و توضیح خواستم.

وی افزود: مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر شد و برای حل‌وفصل مشکلات قول داد تا کمک و مساعدت کند.

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی با بیان اینکه واگذاری این کارخانجات به یک تبعه ترک، کاهش ظرفیت تولید و تعدیل نیرو از جمله مشکلات این کارخانجات است، تصریح کرد: وزیر از اینجانب مهلت یک‌ماهه درخواست کرد تا با تشکیل کارگروهی، مشکلات نساجی شناسایی و راه حل‌های برون‌رفت از این مشکلات ارائه تا تصمیم لازم گرفته شود.

ادیانی گفت: در حال حاضر کارگروه با حضور اینجانب تشکیل شد و وزیر اقتصاد نیز پیگیر حل مسئله است.

 

منبع: بولتن‌نیوز

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.