موضوعات داغ:

ماندگاری قیمت دلار نیمایی در کانال ۱۵ هزار تومانی / نرخ ارز نیمایی در ۲۹ اردیبهشت ۹۹

ماندگاری قیمت دلار نیمایی در کانال ۱۵ هزار تومانی / نرخ ارز نیمایی در ۲۹ اردیبهشت ۹۹

آخرین نرخ ارز در سامانه نیما مربوط به دیروز ۲۸ اردیبهشت ماه است که بر این اساس نرخ فروش دلار با رشد محدود ۸۶ تومانی به ۱۵ هزار و ۶۴۳ تومان رسید و این در حالیست که آخرین قیمت دلار صرافی ملی ۱۷ هزار و ۲۰ تومان اعلام شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، جدیدترین نرخ ارز در سامانه نیما مربوط به بیست و هشتم اردیبهشت ماه است که بر این اساس نرخ فروش دلار با رشد محدود ۸۸ تومانی به ۱۵ هزار و ۶۴۳ تومان رسید، همچنین تازه‌ترین نرخ خرید دلار نیز ۱۵ هزار و ۷۰۸ تومان اعلام شده و این در حالیست که آخرین رقم اعلام شده نرخ دلار در صرافی ملی ۱۷ هزار و ۲۰ تومان است.

گفتنی است، در اردیبهشت ۹۷ بانک مرکزی از سامانه‌ ای به نام سامانه ارز نیمایی رونمایی کرد که این سامانه با هدف بهبود بخشیدن به بازار ارز و واردات کالا از طرف بانک مرکزی شکل گرفت.

براساس گزارشات بانک مرکزی تمامی خریداران متقاضیان بازرگانان و واردکنندگان کالا و تمامی فروشندگان و تامین کنندگان ارز و تمامی صرافی‌ها صادرکنندگان کالا باید برای تامین ارز پس از ثبت سفارش برای ورود کالا به درخواست خود را در این سامانه ثبت کنند و به فروش ارز حاصل از صادرات کالا در این سامانه بپردازند.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند