کد خبر: 232007

نمایشگاه بین المللی بورس

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فردا آغاز به کار می‌کند

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بزرگترین رویداد کشور در این حوزه است. یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فرورودین در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

سرویس بازار -

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بزرگترین رویداد کشور در حوزه بازار سرمایه و صنعت مالی کشور است. یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه فردا ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

امسال هم رسانه خبری-تحلیلی تجارت‌نیوز به عنوان رسانه اقتصادی فعال در حوزه بازار سرمایه و اوراق بهادار، در کنار سایر شرکت‌های توانمند در حوزه بورس، بانک و بیمه در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

در زمان برگزاری نمایشگاه می‌توانید با حضور در غرفه تجارت‌نیوز  واقع در سالن ۴۴/۲ (سالن خلیج فارس، غرفه شماره ۱)،  با فعالیت‌ها و خدمات این رسانه آشنا شوید.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.9)
1323.6
11.9
مثقال طلا (%0.07)
733500
500
سکه امامی (%2.82)
1770000
50000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.07)
6805
5
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.