موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خبری برای متقاضیان وام یک میلیونی / نگران حذف یارانه نباشید / «اهدای یارانه» واقعی نیست!

خبری برای متقاضیان وام یک میلیونی / نگران حذف یارانه نباشید / «اهدای یارانه» واقعی نیست!

تعداد قابل توجهی از متقاضیان دریافت وام یک میلیون تومانی (یا همان یارانه کرونا) در چند روز اخیر در پیام‌هایی برای تجارت‌نیوز نوشته‌اند که پس از مراجعه به سایت ثبت نام برای وام یک میلیونی، به اشتباه گزینه‌ اهدای یارانه را انتخاب کرده‌اند و اکنون نگران حذف یارانه خود هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، تعداد قابل توجهی از متقاضیان دریافت وام یک میلیون تومانی (یا همان یارانه کرونا) در چند روز اخیر در پیام‌هایی برای تجارت‌نیوز نوشته‌اند که پس از مراجعه به سایت ثبت نام برای وام یک میلیونی، به اشتباه گزینه‌ اهدای یارانه را انتخاب کرده‌اند و اکنون نگران حذف یارانه خود هستند. تعدادی از این کامنت‌ها را در زیر بخوانید:

«باسلام. گفتن برید تو سایت برآوام ۱ملیونی ثبت نام کنید اشتباهی گزینه اهدا رو زدم شدیدن نگران اینم یارانم حذف نشه لطفن پیگیری کنید. باتشکر»

«من اشتباهی اهدای یارانه رو زدم چی کارکنم کمکم کنید???»

«باسلام. گفتن برید تو سایت برآوام ۱ملیونی ثبت نام کنید اشتباهی گزینه اهدا رو زدم شدیدن نگران اینم یارانم حذف نشه لطفن پیگیری کنید. باتشکر»

«سلام من تو سایت هدفمندی رفتم به اشتباه اهدا یارانه رو زدم الان باید چکار کنم راهنمایی کنید که یارانه مون قطع نشه»

«باسلام لطفااول سایت را راه اندازی کنید و بعد به مردم اطلاع رسانی کنید بنده اشتباه سایت رفاهی اعلام نیاز را ثبت نام کردم چون سایت دیگه ای نبود فکر کردم همین هست بعد فهمید سایت اهداد یارانه است حالا چه خاک به سرم بگیرم مثلا خواستم تقاضای وام کنم یارانم را بخشیدم»

بخش قابل توجهی از این کامنت‌ها را در گزارش «قسط یارانه کرونا، ماهانه ۴۷ هزار تومان » و «اختلال در سامانه ثبت وام کرونا» می‌توانید بخوانید.

اما اطلاعیه جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان می‌دهد یارانه کسی به واسطه این اقدام حذف نشده و هنوز سایتی برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی اعلام نشده است.

در این اطلاعیه آمده است: به دنبال اعلام خبر ثبت نام وام یک میلیون تومانی، مطالبی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است مبنی بر این که برای ثبت درخواست خود، به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایت‌های مربوط به این وزارتخانه مراجعه شود. به اطلاع رسانه‌ها و هموطنان می‌رساند همان‌گونه که در اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه منتشره در تاریخ ۲۰ فروردین ماه آمده است، هنوز نحوه، زمان‌بندی و نشانی هیچ سایتی جهت انجام اقدامات لازم برای متقاضیان این تسهیلات نهایی و اعلام نشده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بر همین اساس، ضمن عنایت ویژه به این موضوع و پرهیز از توجه به اخبار ساختگی، جعلی و شایعه پراکنی‌ها تأکید می شود اخبار و اطلاعیه‌ها در این خصوص را صرفا از منابع و پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی این وزارتخانه دنبال کنید.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند