نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با تسهیلات بانک صنعت و معدن افتتاح شد

فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و جمعی از مقامات استان افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن با بهره برداری از نیروگاه یاد شده که به مناسبت دهه مبارک فجر انجام
نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با  تسهیلات بانک صنعت و معدن  افتتاح شد

فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و جمعی از مقامات استان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن با بهره برداری از نیروگاه یاد شده که به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شده است سالانه ۴٢٠ مگاوات برق به شبکه نیروگاهی کشور اضافه می شود.
حجم سرمایه گذاری نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان٢٩٠میلیون یورو بوده که از مجموع این مبلغ ، ٢٣٠ میلیون یورو توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است.
راه اندازی نیروگاه یاد شده ١٢٢ نفر اشتغال ایجاد کرده است که از این تعداد ، ٧۵ نفر اشتغال مستقیم و ۴٧ نفر اشتغال غیر مستقیم خواهند داشت.
گفتنی است بانک صنعت و معدن با تامین مالی ٣ میلیارد و ١٣١ میلیون دلاری برای ١٣ طرح بزرگ و ٢٢ طرح مقیاس کوچک مصوب ، جاری و به بهره برداری رسیده طرح های نیروگاهی نقش راهبری در اعطای تسهیلات به این بخش از صنایع زیربنایی کشورمان داشته است.
یاد آور می شود که این بانک با ایجاد واحد های صنعتی در استان خوزستان نقش موثری در اشتغال زایی و رفع محرومیت از این استان داشته ، بطوری که از ابتدای سال جاری ٨ طرح صنعتی با ١٠۵ میلیارد ریال تسهیلات این بانک در استان یاد شده به بهره برداری رسیده و برای ٢٣٢ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز