خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : نگاهی به روند نرخ تورم 1402 / مقایسه تورم 5 ماهه با مدت مشابه سال قبل (جدول و نمودار)

همکاری سایپادیزل با شرکای خارجی

IMG 20150515 WA0008

ارتباط سایپادیزل با شرکای خارجی به‌ویژه شرکت ولوو سوئد در بالاترین سطح همکاری در یک دهه اخیر قرار دارد.

شرکت سایپادیزل گفت: ارتباط با شرکای خارجی به‌ویژه شرکت ولوو سوئد در بالاترین سطح همکاری در یک دهه اخیر قرار دارد که با تولید و عرضه محصولات جدید و باکیفیت ولوو به بازار ایران، ابعاد آن گسترش می‌یابد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمد صادقی، در دیدار با نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش سراسر کشور افزود: هنوز مسیر زیادی برای برقراری یک ارتباط مفید و اثربخش با شرکای خارجی در پیش است.

صادقی ادامه داد: در این زمینه، سرفصل مذاکرات با شرکت‌های همکار خارجی به‌ویژه ولوو سوئد شامل تامین مالی، توسعه محصول، افزایش عمق ساخت داخل، سفارش‌گذاری و خرید به‌موقع قطعات کاملا منفصل (سی-کا-دی-CKD) و ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش تعیین شد که به ارائه محصولات تولیدی با شرایط فروش متنوع و قیمت مناسب به خریداران منجر می‌شود.

وی اضافه کرد: توسعه محصول و نیز افزایش سهم ساخت داخل محصولات نیز از موضوعات مهم مذاکرات سایپادیزل با شرکای خارجی خود اعم از ولوو، رنو، دانگ‌فنگ و فوتون است که در این زمینه، محصول ولوو اف-ام کشنده از اواخر پاییز تولید و به بازار عرضه می‌شود.

در مذاکراتی که با شریک فرانسوی خود، شرکت رنو تراکس داشتیم، محصول جدید رنو (دی- واید D-Wide) را نیز در ابتدا به صورت پیش‌ساخته (سی-بی-یو CBU)‌ و سپس به صورت سرهم کردن قطعات کاملا منفصل (سی-کا-دی-CKD) در اختیار متقاضیان قرار می‌دهیم.

اجرای قرارداد با بانک‌ها درباره نوسازی ناوگان جاده‌ای تا 2 ماه آینده

مدیرعامل شرکت سایپادیزل درباره نوسازی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور گفت: با توجه به ایجاد تعهد بیش از سه هزار دستگاه از محصولات ولوو در طرح نوسازی ناوگان فرسوده کشور توسط سایپادیزل، مذاکرات گسترده و بسیار خوبی با بانک‌ها برای تامین مالی این طرح صورت گرفت و قرارداد همکاری با آنها در یک تا 2 ماه آینده اجرا می شود.

صادقی افزود: برای تسریع در اجرای این طرح ملی و انجام به‌موقع تعهدات، واحدی مستقل در سازمان ایجاد شد تا با فراغ بال و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های موجود، به ارائه خدمت به مشتریان طرح نوسازی پرداخته و تحویل محصولات با شتاب بیشتری صورت پذیرد.

نایب رییس هیات‌مدیره سایپادیزل نقشه راهبردی سایپادیزل را تمرکززدایی فروش دفتر مرکزی و افزایش فروش توسط شبکه نمایندگان و خدمات پس از فروش اعلام کرد و گفت: از شرکای خارجی خود خواستیم در زمینه‌هایی چون تامین اعتباری و به‌موقع قطعه، به روزآوری تعمیرگاه‌ها و تجهیزات، آموزش کارکنان و سایر فرآیندهای مربوط به شرکت خدمات فنی رنا، با دیدگاهی نو و متفاوت نسبت به گذشته ایفای نقش کنند.

پیشتر محمد قربانی معاون برنامه‌ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده بود: سایپا با تولید بیش از 62 هزار دستگاه خودروی سواری، تجاری سبک و سنگین در مردادماه امسال به بالاترین رکورد تولید ماهیانه خود در 6 سال اخیر دست یافت.

 

منبع: ایرنا

نظرات