وقفه معاملاتی ۳۹ نماد در بازار امروز سهام

ملت 1 ، تپمپی، ثامان،دلقما و تایرا 1 از جمله 39 نمادهایی هستند که امروز ناظر بورس درباره وقفه معاملاتی آنها توضیحاتی را منتشر کرد.
وقفه معاملاتی ۳۹ نماد در بازار امروز سهام

به گزارش تجارت‌نیوز، ناظر بورس امروز (تا ساعت حوالی ۱۲ ظهر) درباره وقفه معاملاتی ۳۹ نماد بورسی توضیحاتی را منتشر کرده است. توضیحات مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران درباره این نمادها این است که « به اطلاع می‌رساند این نماد معاملاتی با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش‌گیری قرار می‌گیرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت. ضروری است سرمایه‌گذاران علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال (codal.ir) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ نمایند.»

تایرا۱، دلقما۱، ثامان۱، تپمپی۱ ، ملت۱ و بورس۱ از جمله این نمادها بودند که ناظر بورس درباره وقفه معاملاتی آنها توضیحی مشابه را منتشر کرده است.

از دیگر نمادهایی که دچار این وقفه شدند عبارتند از: دامین۱، دسبحان۱، شلعاب۱، ولغدر۱، مداران۱، وپست۱، بکام۱، لسرما۱، کاما۱، تکنو۱، قثابت۱، سبهان۱، خزرح۱، دشیمی۱، کفپارس۱، خزر۱، لابسا۱، خفنر۱، فسرب۱، کالا۱، کسعدی۱، خمحرکه۱، بشهاب۱، وایران۱، تکالا۱، اکالا۱، خکمک۱، فمراد۱، خشرق۱، ولملت۱، خکار۱، کاذر۱، دانا۱٫

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز