اکسکوینو

پاداش ۵۰ میلیونی برای املاک پنهانی دولت

تجارت نیوز

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی اگر مردم املاک دولتی که از چشم ما پنهان مانده است را گزارش کنند، درصورت تایید صحت گزارش، ۵۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرند.

به گزارش تجارت‌نیوز، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کسانی که املاک و اموال مغفول‌مانده دولتی را گزارش کنند تا سقف ۵۰ میلیون تومان جایزه می‌گیرند.

ایسنا گزارش داد، ذبیح‌الله سلمانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان اظهار کرد: افرادی که املاک و دارایی‌های دولت که ما در جریان آن نیستیم را شناسایی و به ما گزارش کنند ۵۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرند.

وی اضافه کرد: پس از آنکه گزارش‌های مردمی به دست ما رسید بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم و اگر مشخص شود مورد معرفی شده متعلق به دولت بوده و ما از آن بی‌اطلاع بودیم تا سقف ۵۰‌ میلیون تومان پاداش به آن فرد تعلق می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: این مسئله مکانیسم‌ها و کمیته‌هایی دارد که موارد معرفی شده در کمیته موردنظر مورد بررسی و رصد قرار می‌گیرد، در اوایل هفته جاری این کمیته برگزار شد و هفت مورد از املاک و ساختمان‌های دولتی با متراژ بالا شناسایی شدند که پاداش آن پس از هویت‌سنجی اعطاء خواهد شد.

سلمانی در بخش دیگر با اشاره به شیوه پرداخت یارانه‌ها، تاکید کرد: تا زمانی که کارت الکترونیکی پرداخت یارانه شکل بگیرد، پرداخت یارانه به‌صورت نقدی ادامه دارد.

گفتنی است؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی گلستان، روح‌الله صلبی به‌عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی گلستان معرفی شد و از زحمات داود طبرسا تجلیل به عمل آمد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند