چگونه از اینستاگرام بازی پرسپولیس را ببینیم؟ / فینال قهرمانان آسیا با صدای عادل فردوسی‌پور

چگونه از اینستاگرام بازی پرسپولیس را ببینیم؟ / فینال قهرمانان آسیا با صدای عادل فردوسی‌پور

امروز شنبه 29 آذر ماه، ساعت 15 و 30 دقیقه فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و اولسان برگزار خواهد شد. این بازی قرار است از صفحه اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا با گزارشگری عادل فردوسی‌پور پخش شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز شنبه 29 آذر ماه، ساعت 15 و 30 دقیقه فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و اولسان برگزار خواهد شد. این بازی قرار است از صفحه اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا با گزارشگری عادل فردوسی‌پور پخش شود.

اعلام خبر گزارش عادل فردوسی‌پور در صفحه اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد استقبال فوتبال‌دوستان ایرانی قرار گرفته، به طوری که تا لحظه تنظیم این خبر تعداد دنبال‌کنندگان این صفحه به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسیده است. این تعداد کمتر از 200 هزار نفر بود که به دلیل پخش مستقیم بازی پرسپولیس ناگهان تعداد دنبال‌کنندگن آن افزایش یافته است.

برای مشاهده این بازی می‌توانید به صفحه اینستاگرام ای اف سی رفته کرده و این صفحه را دنبال یا اصطلاحا فالو کنند. با شروعِ بازی، زیر عکس پروفایل عبارت LIVE نمایش داده می‌شود که با کلیک بر آن می‌توانید فینال آسیا را با گزارش عادل فردوسی‌پور تماشا کنید. مشاهده لایو اینستاگرام ای‌اف‌سی، هم از طریق اپلیکیشن اینستاگرام روی موبایل (با دنبال کردن پیج رسمی AFC به آدرس theafchub_ir) و هم باز کردن آدرس www.instagram.com/theafchub_ir در مرورگر گوشی یا کامپیوتر، امکان‌پذیر است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند