تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پراید ۲۴ میلیونی در بازار! / لیستی از پرایدهای ارزان

پراید ۲۴ میلیونی در بازار! / لیستی از پرایدهای ارزان

در حالی که قیمت پراید مدل ۱۱۱ در روزهای اخیر افزایش قیمت داشته و به ۱۳۱میلیون تومان رسیده اما هنوز هم در بازار خودرو پرایدهای ارزان‌تر از ۵۰ میلیون تومان مشاهده می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی که قیمت پراید مدل ۱۱۱ در روزهای اخیر افزایش قیمت داشته و به ۱۳۱میلیون تومان رسیده اما هنوز هم در بازار خودرو پرایدهای ارزان‌تر از ۵۰ میلیون تومان مشاهده می‌شود.

در آگهی‌های منتشره از فروش خودرو قیمت یک پراید صندوق‌دار مدل ۷۸ در شهر رشت ۲۴ میلیون تومان ذکر شده است. در یک آگهی دیگر یک پراید با ۱۸۰ هزار کارکرد و مدل سال ۸۲ با قیمت ۲۸ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

پراید صندوق‌دار با ۲۱۰ هزار کارکرد و مدل سال ۸۲ در تهران با قیمت ۲۸ میلیون تومان آگهی شده است. با همین قیمت یعنی ۲۸ میلیون تومان یک پراید دیگر  با ۵۰۰ هزار کارکرد و مدل سال ۸۰ دیده می‌شود.

پرایدی دیگر که مدل سال ۸۰ است و ۳۵۰ هزار کیلومتر کارکرد دارد با قیمت ۲۹ میلیون تومان آگهی شده است.

چند مدل خودرو پراید هم با قیمت ۳۰ میلیون تومان آگهی شده‌اند. یکی از آنها مدل سال ۷۸ است و ۲۲۰ هزار کیلومتر کارکرد دارد.

یک پراید آلبالویی با ۳۰۰ هزار کارکرد و مدل ۸۰ نیز با قیمت ۳۲ میلیون تومان آگهی شده است. یک پراید مدل ۸۱ نیز با قیمت ۳۵ میلیون تومان آگهی شده است.

در این آگهی‌های منتشر شده در سایت باما مدل‌های دیگر خودرو پراید نیز دیده می‌شود.

مثلا یک پراید مدل ۸۸ با چهار هزار کارکرد با قیمت ۴۰ میلیون تومان آگهی شده است. یا یک پراید مدل ۸۸ دیگر با قیمت ۵۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند