اکسکوینو

پرداخت ۶.۵۱۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به بیش از۷۷ هزارنفر

تجارت نیوز

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان گفت: از ابتدای تاسیس صندوق در آبان ماه ۹۲ تاکنون به بیش از ۷۷هزار نفر از متقاضیان به میزان ۶.۵۱۵میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان با بیان اینکه از تعداد تسهیلات ذکر شده، ۵۴.۵۰۰ فقره تسهیلات در بخش ازدواج به مبلغ ۴.۴۲۲ میلیارد ریال و مابقی در حوزه‌های درمان، مسکن، اشتغال و… و. می‌باشد، افزود: این صندوق از ابتدای تاسیس، توانسته است با بیش از ۴۰ موسسه و ارگان حمایتی در سراسر کشور از جمله سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) همکاری داشته باشد و با اعطای وام ارزان قیمت به هموطنانی که نیازمند واقعی این تسهیلات بوده‌اند به ویژه در مناطق کم‌برخوردار، در رفع نیازهای ضروری ایشان در حد توان، نقش‌آفرین و اثرگذار باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های گسترده‌ای که صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان تاکنون در بخش اعطای وام داشته متکی به منابعی است که از محل سپرده‌گذاری خیرین و نیک‌اندیشان تامین می‌شود، افزود: بدیهی است که دستمایه و سرمایه اصلی صندوق برای ایفای نقش‌ها و ماموریت‌های محوله، جذب و جلب هر چه بیشتر منابعی است که بدون آنها مطمئنا انجام دیگر فعالیت‌ها میسر و ممکن نخواهد بود.

وی تصریح کرد: برگزاری مستمر و به‌هنگام جشنواره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز به دنبال کمپین‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی یکی از ابزارهای صندوق برای گزارش‌دهی شفاف به مردم و درکنار آن تشویق به افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز و افزایش موجودی است.

وی با بیان اینکه قرعه‌کشی نهایی روز شنبه ۲۸ مهرماه راس ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد، افزود: جلسه مقدماتی قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز ریالی سال ۹۷-۹۶ صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان  در تاریخ ۸ مهرماه با حضور نمایندگان دادستانی و بانک مرکزی برگزار شد و دستورالعمل های قرعه کشی، نحوه محاسبات، ترکیب و تعداد جوایز تخصیصی و منابع بودجه به تایید اعضای هیات نظارت رسید.

 

منبع:روابط عمومی بانک پارسیان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند