پیش‌بینی قیمت سکه ۲۱ دی / سکه افزایشی می‌شود؟

پیش‌بینی قیمت سکه ۲۱ دی / سکه افزایشی می‌شود؟

قیمت سکه در معاملات دیروز دوشنبه روند افزایشی داشت و بر خلاف روند قیمت دلار با افزایش قیمت همراه بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت سکه در روز های گذشته مرز ۱۳ میلیون تومان را از دست داد و به کانال ۱۲ میلیون تومان کاهش قیمت داشت. روز گذشته با صعود طلای جهانی به بالای مرز ۱۸۰۰ دلار قیمت سکه جان دوباره گرفت.

قیمت سکه عصر روز گذشته توانست ۸۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته باشد و با ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مبادله شد. به عبارت دیگر روز دوشنبه توانست خود را در سطح ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی تثبیت کند. سکه در این روز با قدرت توانست حمایت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی را به عنوان کف جدیدی تعریف و سپس حرکت خود به سوی سطوح بالاتر را آغاز کند.

ریسک کم قیمت سکه در بازار طلا

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، با وجود رشد قیمت سکه،‌ هم چنان حباب این فلز گران بها بالاست و در محدوده ۵ درصدی قرار دارد. این سطح حباب موجب می شود که بازیگران بزرگ در خرید فلز گران بهای داخلی احتیاط بیشتری کنند. با این حال، سکه در بین سایر قطعات طلا، ریسک کمتری برای خرید دارد.

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز سه شنبه ۲۱ دی دی ۱۴۰۰ را چگونه پیش بینی کرده اند؟

رشد قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی ۱۲ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی یکشنبه شب رشد ۹۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد. این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز گذشته ۳۰ هزار تومان پایین تر بود. قیمت سکه روز گذشته بر روی ۱۲ میلییون و ۵۰۰ هزار تومان قرار داشت.

آخرین اخبار مرتبط با قیمت سکه را در صفحه قیمت سکه تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند