پیش‌گشایش بازار امروز ۲۴ اسفند

چرا امروز برای بورس مهم است؟

چرا امروز برای بورس مهم است؟

در جریان معاملات روز گذشته، شاخص بازار سهام با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز، ۲۲ هزار واحد صعود کرد. با توجه به تحرکات هفته گذشته بازار، سهامداران به آینده بورس امیدوارتر شدند و کارشناسان امروز را روز مهمی برای بازار می‌دانند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام در روز گذشته با رشد ۲۲ هزار واحدی همراه بود و نمادهای بزرگی همچون فولاد، فارس و فملی تاثیر مثبت زیادی در روند شاخص داشتند.

کارشناسان معتقدند با توجه به تحرکات بازار در روزهای گذشته امروز برای بازار روز مهمی است. با توجه به صعود ۲۲ هزار واحدی شاخص در روز گذشته، کارشناسان معتقدند بازار برای عبور از شاخص یک میلیون و ۲۷۰ آماده است و باید دید در روند معاملات امروز و روزهای آینده، شاخص می‌تواند از کانال یک میلیون و ۲۷۰ عبور کند یا خیر؟

یکی از کاربران توییتر درباره روند بازار اظهار کرد: بازار حرکت ۲۸ روزه خود را پشت سر گذاشت و به دنبال عبور از شاخص یک میلیون و ۲۷۰ است.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: امروز برای بازار روز مهمی است. امیدوارم به برکت تحرک برخی از سهم‌ها، باقی ۳۵۰ نماد از قفل بودن در صف فروش آزاد شوند.

حجم عرضه در نمادها افزایش پیدا کرده و در مقابل برخی از سهم ها با حجم تقاضای زیادی همراه هستند. باید دید با حجم عرضه و تقاضایی که برای شاخص‌سازان وجود دارد، روند بازار به چه شکل ادامه دارد؟

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند