کالای خوب ایرانی باید از فرآیند اخلاق‌محوری پدید آید

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نام‌گذاری سال 97 از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، گفت: کالایی مد نظر رهبری است که نه تنها فرآورده خوبی باشد، بلکه از فرآیند اخلاق‌محوری پدید آمده باشد.

محمد مجتبی حسینی روز چهارشنبه در کارگاه کشوری طراحی گرافیک ‘کالای استاندارد ایرانی می‌خرم’ در سازمان ملی استاندارد ایران در کرج، افزود: فرهنگ ایرانی مبتنی بر فرهنگ انسان مداری است و به همین منظور نیاز است تا هر کالایی که تولید می‌شود بر روح و جان انسان‌ها بنشیند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با بیان اینکه تولیدکنندگان ما در تولیدات خود باید به چیزی فراتر از تولید یک فرآورده نگاه کنند، خاطرنشان کرد: برای ارتقا تولیدات داخلی، تولیدکنندگان و صنعتگران دانش و توانایی خود را در بالاترین سطح به کار گیرند تا محصولی با کیفیت و حاصل عشق و اشتیاق روانه بازار کنند.

حسینی ادامه داد: برای رضایتمندی مردم به چیزی بیش از مهارت نیاز است و باید به آن خلاقیت و پویایی نیز بخشید تا رضایتمندی ایجاد شود.

معاون وزیر ارشاد با اشاره به اینکه در فرهنگ ما کار خوب توسط انسان‌های خوب به دست می‌آید، گفت: تولید کنندگان ما باید به گونه‌ای عمل کنند که علاوه بر بالا بردن کیفیت کالاها موجب افتخار آفرینی کشور و افزایش اعتماد به نفس در بین جامعه شوند.

این کارگاه به مدت 3 روز در سازمان ملی استاندارد ایران مستقر در کرج ادامه دارد.

 

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند