ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟

کاهش تدریجی سهمیه سوخت خودروهای غیرفعال باربری

تجارت نیوز

جدیدترین تصمیم دولت به منظور بهینه‌سازی مدیریت توزیع سوخت، مربوط به خودروهای باربری شهری است بدین ترتیب که خودروهای غیرفعال با کاهش تدریجی سهمیه سوخت مواجه می‌شوند.

جدیدترین تصمیم سوختی دولت به منظور بهینه‌سازی مدیریت توزیع سوخت در کشور، مربوط به خودروهای باربری شهری است که در صورت عدم توجه به این تصمیم، خودروهای غیرفعال با کاهش تدریجی سهمیه سوخت مواجه می‌شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در ادامه اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مدیریت توزیع سوخت در کشور و پس از اجرای موفقیت آمیز طرح پیمایش برای خودروهای باربری برون‌شهری، تصمیم جدیدی در خصوص خودروهای باربری شهری اتخاذ شده است.

طبق این تصمیم، کلیه خودروهای عمومی با ظرفیت بالای 10 تن فعال در سراسر کشور موظفند از فردا (20 آبان ماه) به ازای هر حمل بار در سطح شهر به اخذ سند حمل بار شهری (باربرگ) به صورت الکترونیک و از طریق نرم‌افزار تلفن همراه «باربرگ» اقدام کنند.

همچنین مقرر شده تا از این تاریخ (20 آبان ماه) سهمیه سوخت خودروهای شهری با ظرفیت بالای 10 تن فاقد سند حمل بار (باربرگ) به مرور کاهش یابد.

طبق اطلاعیه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، رانندگان مذکور می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم‌افزار مربوطه به وبسایت WWW.BaarBarg.ir مراجعه کرده و یا با شماره 75492000-021 (داخلی 3) تماس حاصل نمایند.

 

منبع: تسنیم

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند