کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیئت دولت بررسی شد

هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر روحانی، رئیس‌جمهوری؛ به بررسی گزارش سازمان برنامه‌ و بودجه درخصوص کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کشور پرداخت.

کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیئت دولت بررسی شد

هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی، رئیس‌جمهوری؛ به بررسی گزارش سازمان برنامه‌ و بودجه درخصوص کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کشور پرداخت.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت؛ در این گزارش، وضعیت کلان منابع و مصارف پیش‌بینی شده و رویکرد لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور با تاکید بر بودجه‌­ریزی عملیاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه مباحث پیرامون لایحه به جلسات بعدی موکول شد.

صدور ضمانت­ نامه برای لازم­ الاجرا شدن موافقتنامه مالی با اگزیم بانک چین

هیئت وزیران در راستای تجهیز و تدارک منابع مالی خارجی مورد نیاز در چارچوب احکام برنامه‏‌های توسعه و قوانین بودجه سنواتی، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به نمایندگی از سوی دولت برای لازم ­الاجرا شدن موافقت‌نامه مالی مربوط به پروژه برقی کردن راه ­آهن تهران-مشهد بین بانک صنعت و معدن و اگزیم‌بانک چین (به صورت وام ترجیحی و وام تجاری)، ضمانت­‌نامه مربوط را صادر نماید.

اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح­‌های نمایندگان مجلس

دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.

 

منبع: ایسنا


این مطلب را به اشتراک بگذارید