ایران بروکر
خبر فوری : افزایش ۲۰ درصدی یارانه‌ها/ کدام دهک‌ها مشمول طرح می‌شوند؟

ارسال کمک‌های شرکت مدیران‌خودرو به مناطق سیل‌زده

تجارت نیوز

شرکت مدیران خودرو در طول هفته گذشته، ۱۰۰۰ عدد بسته حمایتی شامل مواد غذایی، روغن، وسایل بهداشتی و نظافت، پتو و بخاری را ب استان‌های سیل‌زده ارسال نموده است.

پس از وقوع سیل در ماه‌های گذشته در استان خوزستان، علی‌الخصوص اهواز و برازجان و وضعیت نامناسب برخی روستاها که بر اثر سیل خسارت‌های بسیاری به آنها وارد آمده است، مردم این دیار، کماکان با مشکلات گوناگون درگیر هستند.

از این روی شرکت مدیران‌خودرو با ارسال کمک‌های خود به مناطق محروم این استان و روستاهای گوناگون سعی کرده تا در راستای وظایف اجتماعی خود به عنوان بزرگترین خودروساز خصوصی کشور بتواند سهمی در کمک و حمایت از این مردم خونگرم و محجوب داشته باشد.

در این راستا شرکت مدیران خودرو در طول هفته گذشته، ۱۰۰۰ عدد بسته حمایتی شامل مواد غذایی، روغن، وسایل بهداشتی و نظافت، پتو و بخاری را به این استان‌ها ارسال نمود که توزیع آن با همکاری نمایندگی مدنیان در اهواز و نمایندگی اسماعیلی در برازجان صورت گرفت.

شایان ذکر است شرکت مدیران‌خودرو در سال گذشته نیز با وقوع سیل در کلیه نقاط کشور عزیزمان کمک‌های گوناگونی را به این مناطق ارسال داشته و همواره توجه ویژه‌ای را در کمک‌رسانی در هنگام بروز حوادث طبیعی داشته است.

IMG 20210125 144404

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند