اکسکوینو

کیا هم خودروهای خودران عرضه می‌کند

تجارت نیوز

شرکت کیا از عرضه خودروهای خودران اختصاصی خود خبر داده است. این خودروها در چهار مدل عرضه خواهند شد.به نقل از اتوگاید، خودروهای یاد شده فعلا در مرحله تست و بررسی هستند و هر یک برای رفع نیازهای خاص گروهی از مردم طراحی شده اند. چهار خودروی یاد شده به ترتیب Nitro Triathlon، School of

شرکت کیا از عرضه خودروهای خودران اختصاصی خود خبر داده است. این خودروها در چهار مدل عرضه خواهند شد.
به نقل از اتوگاید، خودروهای یاد شده فعلا در مرحله تست و بررسی هستند و هر یک برای رفع نیازهای خاص گروهی از مردم طراحی شده اند.

چهار خودروی یاد شده به ترتیب Nitro Triathlon، School of Rock Sedona، Soul First Class و imposing Sorento Ski Gondola نام دارند.

Nitro Triathlon خودرویی نسبتا بزرگ و جادار و مناسب برای مسافرت است که حتی می توان فضای مناسب برای خواب و استراحت را در ان به وجود آورد. بررسی و کنترل سرعت و فواصل برای حفظ امنیت کاربران از جمله ویژگی های این خودرو است.

School of Rock Sedona هم قابلیت های آموزشی دارد و برای استفاده جوانان بسیار مناسب است. بدنه این خودرو هم توسط شرکت کیا و بر مبنای سلیقه هر خریداری طراحی و رنگ می شود. در این خودرو نمایشگرها و بلندگوی های مناسب برای استفاده های تفریحی هم تعبیه شده است.

به گزارش فارس، Sorento Ski Gondola هم برای حرکت در شرایط بدجغرافیایی و باد و باران و برف طراحی شده و به جای چرخ عادی در آن چهار زه فلزی چرخنده مشابه با تانک های جنگی نصب شده است. Soul First Class هم یک خودروی شاسی بلند ساده برای استفاده شهری یا مسافرت های کوتاه مدت است. قیمت این خودروها در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند