گوجه ۳۵۰۰ تومانی، گران نیست

گوجه فرنگی+تجارت نیوز

عضواتحادیه بارفروشان با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی ممتاز در میدان مرکزی ۲۵۰۰تومان است،گفت: این محصول با ۳۵ درصد سود در مغازه‌ها ۳۵۰۰تومان به فروش می‌رسد و گران نیست.

عضو هیات مدیره اتحادیه بار فروشان گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی بسیار با کیفیت و ممتاز در میدان مرکزی میوه و تره‌بار ۲۵۰۰ تومان است،

به گزارش تجارت‌نیوز، علیرضا متبحری، افزوزد: این محصول با ۳۵ درصد سود در مغازه‌ها حدود ۳۴۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد و این قیمت گران نیست.

وی با اشاره به اینکه البته گوجه‌های با کیفیت پایین‌تر نیز در میدان مرکزی میوه و تره‌بار وجود دارد، افزود: به طور کلی قیمت گوجه در میدان از ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان متفاوت است.

عضو هیات مدیره اتحادیه بارفروشان ادامه داد: البته موضوع دیگری هم که وجود دارد این است که برخی مغازه‌ها یک تن گوجه فرنگی خریداری می‌کنند و آن را با سود کمتری به مشتریان خود عرضه می‌کنند برخی دیگر یک سبد گوجه می‌خرند و آن را با سود بالاتری می‌فروشند.

متبحری افزود: به طور کلی در این فصل از سال با توجه به اینکه هوا سرد شده، تولید و عرضه گوجه کاهش یافته و به همین دلیل، قیمت آن مقداری بالاتر است.

 

منبع: مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند