تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

یارانه اردیبهشت ماه واریز شد / چه یارانه‌ای تا هفته آینده پرداخت می‌شود؟

یارانه اردیبهشت ماه واریز شد / چه یارانه‌ای تا هفته آینده پرداخت می‌شود؟

یارانه نقدی ۲۴ میلیون خانوار شب گذشته به حساب سرپرستان واریز شده است و به نظر می‌رسد که دولت تا پایان اردیبهشت ماه دو واریزی دیگر خواهد داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، یارانه نقدی شب گذشته به حساب سرپرستان ۲۴ میلیون خانوار واریز شده است.

مبلغ این یارانه به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

یارانه نقدی پنجمین پرداختی دولت در ماه جاری است، در روز اول ماه جاری بسته حمایتی ماه رمضان ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی برای سه میلیون نفر واریز شد، سپس خانوارهای کشور در روز دهم یارانه معیتشی را دریافت کردند.

پس از یارانه معیشتی، طی چند مرحله وام یک میلیون تومانی کرونا برای حدود ۲۰ میلیون سرپرست خانوار یارانه‌بگیر واریز شد که به گفته سخنگو تسهیلات کرونا این واریزی فعلا ادامه دارد.

در ادامه واریزی‌ها قرار است مرحله دوم وام کرونا برای چهار میلیون خانوار و یارانه کرونا برای سه میلیون نفر در روزهای پایانی این ماه واریز شود.

مبلغ یارانه کرونا ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی است، به نحوی که به خانواده‌های یک نفره ۲۰۰ هزار تومان؛ دو نفره، ۳۰۰ هزار تومان؛ سه نفره، ۴۰۰ هزار تومان؛ چهار نفره، ۵۰۰ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۶۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

همچنین مقرر شده در مرحله دوم وام کرونا برای خانوارهای دو و سه نفره ۵۰۰ هزار تومان و برای خانوارهای چهار نفره و بیشتر یک میلیون تومان واریز شود.

 

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند