رونمایی «لایتنینگ لبز» از ارتقای جدید خود برای بیت کوین – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

رونمایی «لایتنینگ لبز» از ارتقای جدید خود برای بیت کوین

ezgif 4 89a1d4a0f2

شرکت زیرساخت بیت کوین Lightning Labs به‌روزرسانی Litd، ابزار مدیریت گره‌های خود را منتشر کرده است تا استفاده از شبکه لایتنینگ، بیت کوین و لایت کوین را برای افراد آسان‌تر کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، مایکل لووان، یکی از مدیران شرکت لایتنینگ لبز (Lightning Labs)، اعلام کرده است که به‌روزرسانی جدید مدیریت خودکار هزینه، حساب‌های نگهداری، مجوزهای دقیق‌تر و هیئت سفارش استخر را به Litd، ابزار مدیریت خود اضافه می‌کند.

با این نسخه جدید، تعدادی ویژگی جدید مانند مدیریت خودکار هزینه کانال در ترمینال، حساب‌های غیرزنجیره‌ای، کنترل بیشتر بر مجوزهای اتصال برای LNC و روشی ساده‌تر برای تعامل با Pool معرفی می‌شود.

لایتنینگ لبز یکی از توسعه‌دهندگان اصلی شبکه لایتنینگ بیت کوین است؛ یک پروتکل پرداخت لایه دو در بالای بیت کوین قرار گرفته و برای فعال‌کردن تراکنش‌های سریع طراحی شده است. شبکه لایتنینگ از کاربران می‌خواهد که یک گره لایتنینگ را برای ارسال و دریافت پرداخت‌ها در شبکه به صورت غیرحضوری اجرا کنند. با این حال، این فرآیند برای کاربرانی که آشنا با این تکنولوژی نیستند، آسان نیست.

هدف این ابزار، انتزاع برخی ویژگی‌های مدیریت گره برای ساده‌سازی استفاده از لایتنینگ است و نیاز کاربران به مدیریت مستقیم آن‌ها را برای آسان‌تر کردن تجربه از بین می‌برد.

تلاش‌ها برای ساده‌سازی استفاده از شبکه لایتنینگ

به‌روزرسانی اخیر شامل نسخه جدیدی از لایتنینگ ترمینال، رابط کاربری مبتنی بر وب برای مدیریت گره‌ها و نقدینگی است که اکنون از مدیریت خودکار هزینه کانال پشتیبانی می‌کند.

این موضوع بدان معنی است که کاربری که گره لایتنینگ را اداره می‌کند، دیگر مجبور نیست تا هزینه‌ها را به صورت دستی تنظیم کند. در عوض، کارمزدها به صورت پویا بر اساس تعداد پرداخت‌هایی که هر کانال در هفته انجام می‌دهد، تغییر می‌کند.

این به‌روزرسانی همچنین حساب‌هایی را معرفی می‌کند که به چندین کاربر امکان می‌دهد، یک گره لایتنینگ را به اشتراک بگذارند و نیاز به مدیریت گره را از بین می‌برد.

مزایای ارتقای Litd

 ارتقا به Litd در جهت افزایش اتوماسیون مدیریت گره و ارائه ابزارهای بهتر توسعه در نظر گرفته شده است. همچنین، تغییرات اخیر اعمال شده، ورود کاربران جدید به شبکه را بدون در نظر گرفتن سطح تجربه آنها آسان‌تر می‌کند.

نقدینگی یکی از موانع UX قابل توجهی است که کاربران با آن روبرو هستند. آنها ابتدا باید مطمئن شوند که یک کانال لایتنینگ برای دریافت وجوه برای آنها باز است. این مسئله کمی می‌تواند برای کاربران ناآشنا باشد.

در اوایل این ماه، شرکت Lightspark از یک پلتفرم برای شبکه لایتنینگ رونمایی کرد که هدف آن ورود مشاغل به شبکه است. این شرکت در اطلاعیه‌ای در توییتر، پلتفرم جدید Lightspark را اولین نقطه ورود به شبکه لایتنینگ در سطح سازمانی نامید.

نظرات