خبر خوب برای شیبا / اولین برنامه غیرمتمرکز شیبا راه افتاد – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خبر خوب برای شیبا / اولین برنامه غیرمتمرکز شیبا راه افتاد

اینو

بعد از مدت‌ها اولین برنامه غیرمتمرکز شیبا اینو روی صرافی shibaswap راه‌اندازی شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، اولین برنامه غیرمتمرکز و خودمختار شیبا اینو، در صرافی غیرمتمرکز shibaswap راه‌اندازی و منتشر شد.

طبق اعلامیه‌ای که توسط توسعه دهندگان پروژه به اشتراک گذاشته شده است. این برنامه غیرمترکز Doggy DAO نام دارد. سازمانی مستقل برای اعضای جامعه ارز دیجیتال شیبا، در صرافی شیبا سووپ

«ارتش شیبا، خوشحالیم که اعلام کنیم DOGGY DAO در ساعات آینده به طور رسمی راه‌اندازی می‌شود. ما قصد داریم حقوق همگان را به رسمیت بشناسیم و تمرکززدایی کنیم.»

از این پس اعضای انجمن شیبا می‌توانند در مورد پروژه‌های خاص و استخرهای نقدینگی رای دهند. کاربران در شیبا سووپ می‌توانند با توکن Tbone رای خود را ثبت کنند. رای‌گیری پنج روز معاملاتی طول می‌کشد و بعد نتیجه اعمال می‌شود.

بعد از رای‌گیری، ارزهای دیجیتالی که بیشترین رای را آوردند به استخر نقدینگی اضافه می‌شوند. توسعه‌دهندگان در رابطه با رای‌گیری نوشتند: قبل از رای دادن به هر پروژه لطفا تحقیق کنید تا مطمئن شوید پای ارزهای دیجیتال پرخطر به شیبا سووپ باز نمی‌شود. لطفا خطرات پروژه‌های اسکم را نادیده نگیرید و مسولانه رای دهید.

ایده این برنامه غیرمتمرکز قدیمی است و حتی بارها از سمت تیم توسعه شیبا در دسامبر سال پیش مطرح شد. این برنامه غیرمتمرکز، کاربران صرافی را از توکن‌های اسکم محافظت می‌کند. زمانی که توکنی تضمین برای ادامه بقا ندارد این برنامه پول‌ها را در صرافی بلوکه می‌کند و اجازه برداشت به پروژه‌های اسکم را نمی‌دهد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات