یک پیش‌بینی عجیب دیگر! / بیت‌کوین یک میلیون دلاری – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

یک پیش‌بینی عجیب دیگر! / بیت‌کوین یک میلیون دلاری

کوین 5

جیسون پیزینو، تحلیلگر و معامله‌گر بازار رمزارزها در یک مصاحبه ادعا کرد که بیت‌کوین در طولانی مدت هفت رقمی می‌شود.

به گزارش ‌تجارت‌نیوز، جیسون پیزینو، تحلیلگر و معامله‌گر بازار رمزارزها در یک مصاحبه ادعا کرد که بیت‌کوین در طولانی مدت هفت رقمی می‌شود.

در بازار رمزارزها آنقدر پیش‌بینی‌های عجیب و غریب از بیت‌کوین دیدیم که بیت‌کوین یک میلیون دلاری حرف تازه‌ای نیست. اما یادتان باشد زمانی که بیت‌کوین در سال ۲۰۱۰ با قیمت ۰/۰۰۳ دلار شروع به کار کرد هیچکس فکر بیت‌کوین ۴۰ هزار دلاری را نمی‌کرد. اگر منطقی باشیم قربانیان بازار رمزارزها چندین برابر افراد موفق بودند.

پیزینو عقیده دارد که بیت‌کوین یک میلیون دلاری دور از ذهن نیست و احتمال رشد ۲۵ برابر بیت‌کوین وجود دارد. او می‌گوید: «شاید در نگاه اول بازدهی ۲۵ برابری دور از ذهن به نظر می‌رسد اما بیت‌کوین از دسامبر ۲۰۱۸ تا اوج قیمتی بازدهی ۲۲ برابر داشت. این یعنی بازدهی ۲۱۰۰ درصدی بیت‌کوین در سه سال. پس رشد ۲۵ برابر هم دور از ذهن نیست اما من فکر می‌کنم این رشد خیلی طول می‌کشد.»

این تحلیلگر عقیده دارد که اگر بیت‌کوین قرار است تا یک میلیون دلار رشد کند باید همبستگی خود با سهام را قطع کند. جدا شدن از بورس نزدک یکی از چالش‌های بزرگ بیت‌کوین در رشد قیمت است. او عقیده دارد بیت‌کوین علاوه بر جدا شدن از نزدک باید شبیه طلا عمل کند. یعنی به عنوان دارایی امن در مقابل رویدادها مورد استفاده قرار گیرد.

بیت‌کوین دیگر نباید یک فناوری باشد. بلکه باید به یک دارایی ذخیره ارزش جهانی تبدیل شود.

اگر بیت‌کوین به سمت طلای دیجیتال شدن پیش برود می‌توان به رشد این ارز دیجیتال امید بست.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات