پیش‌بینی بیت‌کوین ۵۰ هزار دلاری – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی بیت‌کوین ۵۰ هزار دلاری

کوین

یک تحلیلگر عقیده دارد اگر بیت‌کوین بالای ۳۹ هزار دلار تثبیت شود احتمال بازگشت روند رو به رشد این ارز تا ۴۶ هزار دلار وجود دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، جاستین بنت، تحلیلگر سرشناس ارزهای دیجیتال با با برجسته کردن شاخص‌های فنی ادعا می‌کند بیت‌کوین یک صعود در راه دارد.

این تحلیلگر، بیت‌کوین را روی نمودار روزانه بررسی می‌کند. حرکات مشابه بیت‌کوین با تابستان سال ۲۰۲۱، توجه او را به خود جلب کرده است.

بنت در رابطه با شاخص مقاومت نسبی گفت: شاخص مقاومت نسبی از زمانی که بیت‌کوین در اوج خود قرار داشت روندی نزولی به خود گرفت. این روند نزولی را می‌‌توان با یک خط روند رسم کرد، اما در زانویه ۲۰۲۲ این خط روند نزولی شکست. دقیقا همان اتفاقی که در سال ۲۰۲۱ افتاد و رشد بیت‌کوین را به دنبال داشت.

بیت‌کوین در ماه سپتامبر سال گذشته تا محدوده ۳۳ هزار دلار ریزش داشت، اما بعد از این اصلاح حرکت صعودی بزرگی انجام داد. بنت در این رابطه توضیح داد: برای من بسیار جالب است که همبستگی تاریخی جالبی بین بیت‌کوین ۳۳ هزار دلاری در سپتامبر سال گذشته و ژانویه ۲۰۲۲ مشاهده می‌کنم.

این کارشناس در رابطه با بازار نیز تحلیل کرد: اصول فنی بیت‌کوین و بازار خوب به نظر می‌رسد. اگر خریداران تصمیم بگیرند که قیمت را بالا ببرند،ابن اتفاق رخ می‌دهد. رمزارزها همیشه ما را در کف قیمتی هیجان‌زده می‌کنند.

بنت عقیده دارد شاخص مقاومت نسبی در نمودار روزانه بیت‌کوین، واگرایی صعودی را نشان می‌دهد. اندیکاتورهای زیادی به افزایش قیمت بیت‌کوین اشاره می‌کنند، اما تا وقتی که سیگنال خرید از سمت خریداران تایید نشود چیزی تغییر نمی‌کند. این تحلیلگر عقیده دارد بیت‌کوین باید بالای ۳۹ هزار دلار تثبیت شود تا بتوانیم به بازگشت روند فکر کنیم.

به اعتقاد بنت در صورت تثبیت بالای ۳۹ هزار دلار هدف اول این ارز ۴۶ هزار و بعد ۵۰ هزار دلار است.

 

نظرات