فعال شدن معاملات رمزارزی برای کسب‌ و کار‌ها در تلگرام – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

فعال شدن معاملات رمزارزی برای کسب‌ و کار‌ها در تلگرام

ezgif.com gif maker 2023 07 15T172418.695

پیام‌رسان تلگرام قابلیت دریافت و پرداخت رمزارزهایی مانند بیت کوین و تتر را در نرم‌افزار خود فعال کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، پیام‌‌رسان مشهور تلگرام که همواره یکی از پیام‌رسان‌های پیشگام در ارائه خدمات نوآورانه به کاربران است، امکان دریافت رمزارز در درون پیام‌رسان را برای کاربران و به‌ویژه فروشندگان فعال کرده است.

دریافت و پرداخت رمزارزی در تلگرام

تلگرام در سال ۲۰۲۰ امکان خرید و فروش، برداشت و انتقال بیت کوین را در Wallet bot بات خود فعال کرده بود. در اقدامی جدید، این پیام‌‌‌رسان امکان دریافت رمزارز را برای فروشندگان فراهم کرده است.

پیام‌رسان مشهور تلگرام در اقدامی جدید، قابلیت دریافت مبالغ به صورت رمزارزهای بیت‌‌کوین و تتر و TON برای کاربران خود را از طریق بات Wallet bot فعال کرده است.

بات مستقل تلگرامی والت بر روی بلاکچین TON ساخته شده است و امکان جا‌به‌جایی رمزارزها را در درون چت برای کاربران فراهم می‌کند. این کیف پول با آیدی @wallet در پیام‌رسان تلگرام فعال است.

در توییت منتشر شده در روز پنجشنبه، شبکه TON اعلام کرد که این قابلیت به سرعت در تمام مناطق تحت پوشش Wallet، فعال خواهد شد. این کیف پول رمزارزی درون‌برنامه‌ای در کشورهای ایران، میانمار، کره شمالی و ایالات متحده آمریکا فعال نخواهد بود.

در کشور‌هایی مانند مالزی، روسیه، اندونزی و مصر نیز به دلیل قوانین داخلی و با وجود ارائه خدمت توسط Wallet، کاربران امکان پرداخت برای کالا و خدمات با رمزارزها را به صورت قانونی ندارند. به همین دلیل، کسب‌ و کا‌رهای علاقه‌مند به استفاده از این قابلیت، باید ابتدا قوانین کشور خود را بررسی نمایند.

معاملات رمزارزی در تلگرام به کمک والت پی (Wallet Pay) که سرویس توسعه داده شده توسط تیم Wallet و مختص اکوسیستم تلگرام است، انجام خواهد شد.

نحوه استفاده از قابلیت جدید رمزارزی تلگرام

برای استفاده از این قابلیت جدید، کاربر باید در ابتدا در وبسایت Wallet Pay ثبت‌نام کند. کاربران در مرحله بعدی می‌توانند یک کیف‌پول رمزارزی دیجیتال افتتاح نمایند که بدون نیاز به حفظ کردن عبارت کلیدی، به حساب تلگرامی آنها متصل می‌شود.

نظرات