سیگنال مثبت برای شیبا و دوج‌کوین / شیبا در بزرگ‌ترین سینمای جهان! – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سیگنال مثبت برای شیبا و دوج‌کوین / شیبا در بزرگ‌ترین سینمای جهان!

4

این روزها سیگنال‌های خوبی برای ارز دیجیتال شیبا وجود دارد، اما این ارز هنوز هیچ واکنشی به این سیگنال‌ها نشان نداده و به نظر نمی‌رسد فعلا واکنشی نشان دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بزرگ‌ترین سینماهای زنجیره‌ای جهان به نام AMC Theatres پس از ماه‌ها انتظار بالاخره دوج‌کوین و شیبا را به عنوان ارز پرداخت خود پذیرفت.

این خبر را آدام آرون، مدیرعامل این شرکت، روز پنج‌شنبه در صفحه توئیتر خود اعلام کرد. آرون به BitPay که پرداخت‌های این سینما را در دست دارد، دستور داد تا شیبا و دوج‌کوین ر ا بپذیرد.

همچنین دوج‌کوین و شیبا در روز ۱۹ مارس در وب‌سایت و برنامه تلفن‌همراه این سینما به‌عنوان ارز پرداخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آرون برای پذیرفتن دوج‌کوین و شیبا نظرسنجی توئیتری برگزار کرد و بعد از شنیدن یک بله قاطع از سوی جامعه اقدام به راه‌اندازی پرداخت‌های شیبا و دوج‌کوین کرد.

این سینما علاوه بر دوج‌کوین و شیبا چند ارز دیگر مانند بیت‌کوین و اتریوم را هم پذیرش می‌کند.

AMC علاوه بر پذیرش ارزهای دیجیتال به بازار NFTها هم نفوذ کرد. همچنین قصد دارد که ارز دیجیتال AMC را منتشر کند، اما پرونده این ارز هنوز باز است.

همچنین یک رستوران به نام Welly’s قصد دارد ارز دیجیتال شیبا را به‌عنوان راهی برای پرداخت در نظر بگیرد. دارندگان شیبا از این رستوران درخواست کردند تا ارز دیجیتال شیبا را بپذیرد و این رستوران در حال بررسی زیرساخت‌های موجود است.

«اکنون شیبا بین ۱۰ توکن برتر از لحاظ خرید توسط نهنگ‌های اتریوم است.».

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

 

 

 

نظرات