خبری مهم برای دارندگان ADA/ تراکنش‌های کاردانو از اتریوم بیشتر شد – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟

خبری مهم برای دارندگان ADA/ تراکنش‌های کاردانو از اتریوم بیشتر شد

ADA 2 11

بنیاد کاردانو و بازوی تجاری رسمی کاردانو پروژه جدیدی را به منظور «شتابدهی به توسعه اپلیکیشن غیرمتمرکز» خود روی شبکه کاردانو راه‌اندازی کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بنیاد کاردانو و بازوی تجاری رسمی کاردانو پروژه جدیدی را به منظور «شتابدهی به توسعه اپلیکیشن غیرمتمرکز» خود روی شبکه کاردانو راه‌اندازی کرده است.

بر اساس اطلاعیه رسمی، این پروژه موجب خواهد شد که هر دو سازمان منابع خود را ترکیب کرده تا هم توسعه ایجاد جامعه را تقویت ببخشند و هم با حفظ پشته ابزار، اکوسیستم کاردانو را حمایت کنند.

این پروژه شامل دو مرحله MVP1 و MVP2 خواهد بود. MVP1 از پشته ابزار مدولار تشکیل شده که توسط شرکت توسعه زیرساخت فایو بایناریز ساخته شده و روی شخصی‌سازی راهکارهای بلاکچین مطمئن تمرکز دارد. در مرحله دوم پروژه، بنیاد کاردانو از دیگر همکاران اکوسیستم برای مشارکت دعوت به عمل می‌آورد.

کن کوداما، مدیرعامل EMURGO اعلام کرده که سازمان به طور کامل «توسعه اجزای زیرساخت کاردانو» را پشتیبانی کرده و از این مشارکت هیجان‌زده است.

آنطور که کریپتوگلوب گزارش داده، در آستانه راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز کاردانو با نام ساندائه سوآپ، حجم تراکنشات کاردانو از بلاکچین اتریوم پیشی گرفته است.

بر اساس این گزارش تعداد کیف‌پول‌های کاردانو در یکسال اخیر با رشدی ۱۲۰۰ درصدی به ۲٫۵ میلیون کیف پول رسیده است. موضوعی که نشان می‌دهد پذیرش شبکه کاردانو میان سرمایه‌گذاران به شدت رشد داشته است.

در جریان معاملات امروز بازار رمزارزها، ADA با افتی ۱۲ درصدی نسبت به روز گذشته در محدوده قیمت ۱٫۳۷ دلاری معامله می‌شود.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات