خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

صعود بیت‌کوین شروع شد؟

شمالی بیت کوین

بیت‌کوین در محدوده ۴۳ هزار دلار معامله می‌شود و یک کارشناس عقیده دارد احتمالا رشد بیت‌کوین تا ۴۶ هزار دلار ادامه دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، جاستین بنت، تحلیلگر ارزهای دیجیتال در ویدیویی که در یوتیوب خود آپلود کرده است گفت: بیت‌کوین در آستانه یک بازگشت عظیم است.

«در حال حاضر ما گام اول را داریم که در حال شکل‌گیری است. حجم معاملات افزایش یافته و این موضوع می‌تواند دلیلی بر شروع بازار صعودی باشد.»

بنت عقیده دارد سیر تاریخی بازار نشان داده که هر وقت حجم معاملات افزایش پیدا کرده شاهد چرخش روند بودیم و حالا هم ما شاهد افزایش حجم معاملات در بازار هستیم.

این تحلیلگر به شاخص مقاومت نسبی بیت‌کوین اشاره کرد که در زمان صعود این ارز بعد از مدت‌های طولانی وارد محدوده اشباع خرید شد.

او عقیده دارد خط روند نزولی RSI شکسته شده و این اولین مرحله از صعود است.

«دومین سیگنال مثبت، بسته شدن کندل روزانه بیت‌کوین بالای ۴۳ هزار دلار است.»

این تحلیلگر عقیده دارد اگر بیت‌کوین کندل روزانه یا هفتگی (هفتگی مطمئن‌تر است) خود را بالای ۴۳ هزار دلار شکل دهد احتمالا در سناریو بدبینانه تا ۴۶ هزار دلار و خوشبینانه تا ۵۰ هزار دلار رشد می‌کند.

اگرچه بنت معتقد است که روند صعودی بیت‌کوین در راه است اما می‌گوید اینبار مانند قبل شارپی رشد نمی‌کنیم و احتمالا رشد کمی طول می‌کشد.

این کارشناس سناریو بیت‌کوین ۳۰ هزار دلاری را قبول ندارد و عقیده دارد کارشناسانی که به این سناریو معتقدند اشتباه می‌کنند.

بیت‌کوین در زمان نوشتن این گزارش در محدود ۴۳ هزار و ۷۰۰ دلار معامله می‌شود.

بنت همچنین رشد اتریوم هم‌زمان با بیت‌کوین را پیش‌بینی کرده است و عقیده دارد اگر این ارز بالای ۳ هزار و ۲۰۰ دلار تثبیت شود رشد می‌کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات