خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!

بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته / کدام ارز دیجیتال بازدهی بیشتری داشت؟

دیجیتال

در جریان معاملات ۲۴ ساعت گذشته بازار رمزارزها، بیت‌کوین با رشدی یک درصدی همچنان در کانال ۴۹ هزار دلاری معامله می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، در جریان معاملات ۲۴ ساعت گذشته بازار رمزارزها، بیت‌کوین با رشدی یک درصدی همچنان در کانال ۴۹ هزار دلاری معامله می‌شود. این در حالی است که کل بازار رمزارزها در شبانه روز گذشته۱٫۳ درصد رشد داشته است. با توجه به این رشد ارزش بازار ارزهای دیجیتال از مرز ۲٫۴ هزار میلیارد دلار عبور کرده است.

بیت‌کوین در حالی در محدوده ۴۹ هزار دلاری معامله می‌شود که تحلیلگران معتقدند عبور از سطح ۵۰ هزار دلاری می‌تواند این ارز را به سطوح بالاتری برساند. ولی از سوی دیگر افت قیمت بیت‌کوین ممکن است موجب روند نزولی این ارز تا ۴۲ هزار دلار شود.

اتریوم، دومین ارز بازار هم امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته همچنان در محدوده ۴۰۴۰ دلاری در حال معامله است. بایننس‌کوین هم با رشدی اندک نسبت به روز قبل به قیمت ۵۳۴ دلاری رسید. در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار، ترا (لونا) ۱۷ درصد و ریپل (XRP) هم ۷ درصد بازدهی مثبت داشتند.

با وجود عملکرد مثبت بازار، روند نزولی بیت‌کوین‌کش ABC همچنان ادامه دارد و این ارز ۱۰ درصد دیگر در بازار امروز ریخت. لینک (LN) و آرویو (AR) هم به ترتیب با ۵٫۸ و ۳٫۲ درصد بازدهی منفی بدترین عملکرد را در میان ۱۰۰ ارز برتر داشتند.
روز گذشته دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که بازار رمزارزها بسیار خطرناک است.

با وجود نوسانات اخیر، بسیاری از تحلیلگران معتقدند بیت‌کوین در منطقه بسیار حساسی قرار گرفته و به زودی تکلیف روند آتی آن معین خواهد شد.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات