خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!

بازدهی ۱۲ درصدی بیت‌کوین در یک هفته / خبر خوب برای دارندگان کاردانو

Dig

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۲٫۷ درصدی به بیش از دو هزار میلیارد دلار رسید. بیت‌کوین با رشدی ۲٫۵ درصدی نسبت به روز گذشته و قرار گرفتن در کانال ۴۲ هزار و ۶۰۰ دلاری بازدهی هفتگی خود را به بیش از ۱۲ درصد رساند.

به گزارش تجارت‌نیوز، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۲٫۷ درصدی به بیش از دو هزار میلیارد دلار رسید. بیت‌کوین با رشدی ۲٫۵ درصدی نسبت به روز گذشته و قرار گرفتن در کانال ۴۲ هزار و ۶۰۰ دلاری بازدهی هفتگی خود را به بیش از ۱۲ درصد رساند.

اتریوم هم بیش از دو درصد رشد کرد و در کانال ۳۰۰۰ دلاری قرار گرفت. بایننس‌کوین هم در محدوده ۴۲۰ دلاری معامله می‌شود و کاردانو هم فاصله خود را با سطح یک دلاری بیشتر کرده است.
معاملات بازار رمزارزها در حالی سبزپوش دنبال می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات بیش از ۸۰ میلیارد دلار بوده است.

اخبار مهم ۲۴ ساعت گذشته

از ابتدای سال ۲۰۲۲ و با توجه به رشد بلاکچین، تعداد کیف‌پول‌های حاوی شبکه کاردانو (ADA) رشدی قابل توجه داشته است. تعداد کیف‌پول‌های کاردانو در سال ۲۰۲۲ با رشدی ۱۳ درصدی به بیش از سه میلیون ولت رسیده است.

شبکه متاورس بر پایه اتریوم سندباکس اعلام کرد با یکی از بزگترین شرکت‌های موسیقی بزرگ دنیا همکاری می‌کند.

روز گذشته همچنین متخصصان سازمان ملل اعلام کرده بودند که کره شمالی با سرقت از صرافی‌های رمزارز، برنامه‌های موشکی و هسته‌ای خود را تامین مالی می‌کند.

یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز دیجیتال اعلام کرد با جمع آوری بیش از ۳۸ میلیون دلار، می‌خواهد جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی‌لیکز را آزاد کند.

مهمترین اخبار بازار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات