تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

گرگ وال‌استریت: شیبا و دوج‌کوین ارزشی ندارند!

گرگ وال‌استریت: شیبا و دوج‌کوین ارزشی ندارند!

جوردن بلفورت، کارگزار سابق سهام که زندگیاش الهام بخش اسکورسیزی در فیلم گرگ وال استریت بود از میم‌کوین‌ها انتقاد کرد و گفت آن‌ها ارزشی ندارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این کارآفرین بدنام آمریکایی در مصاحبه با روزنامه بریتانیایی گفت: دوج‌کوین و شیبا اینو که دو عدد از بزرگترین میم‌کوین‌ها بازار هستند هیچ ارزش و سودمندی ندارند.

تنها فاینده میم‌کوین‌ها این است که پول‌های مردم که ازشان بگیرد و عده‌ اندکی را پولدار کند.

قصه‌های زیادی در رابطه با خریداران خوش‌شانسی که شیبا خریدند و پولدار شدند وجود دارد اما تعداد کسانی که در بازی میم‌کوین‌ها شکست خوردند بسیار بیشتر از کسانی است که پولدار شدند.

بلفورت در این رابطه گفت: «خیلی وقت‌ها داستان‌های دیوانه‌کننده‌ای در رابطه با میلیونر یا میلیاردر شدن بعضی افراد با خرید شیبا شنیده‌ایم اما روزانه ۱۰ یا ۱۰۰ هزار نفر پول خود را در معاملات شیبا از دست می‌دهند.»

شیبا اینو در ماه اکثبر ۸۰۰ درصد رشد کرد و حالا در این ماه هم حدود ۳۰ درصد از کف قیمتی خود رشد کرده است.

بعضی افراد با زندانی شوند!

یک مجرم محکوم بع کلاهبرداری اوراق بهادار و پولشویی در سال ۱۹۹۸ گفت: برخی از ارزهای دیجیتال توسط کسانی که از دست پلیس فراری هستند ایجاد می‌شود و سازندگان ان باید پشت میله‌های زندان باشد.

بلفورت مخالف بازار رمزارزها نیست اما عقیده دارد که فعالیت میم‌کوین‌های بی‌پشتوانه به اعتبار بیت‌کوین و اتریوم ضربه می‌زند.

ماه گذشته توکن فیلم اسکویید گیم به در کوین‌مارکت‌کپ لیست شد و بعد از رشد نجومی ۹۹ درصد از سقف قیمتی ریزش کرد و به نزدیک صفر رسید.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند