پیش‌بینی عجیب از قیمت اتریوم / ریزش اتریوم چقدر محتمل است؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی عجیب از قیمت اتریوم / ریزش اتریوم چقدر محتمل است؟

4اتریوم

برخی از معامله‌گران عقیده دارند اتریوم تا محدوده ۱۷۰۰ دلار ریزش می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، معامله‌گران در مورد سقوط قیمت اتریوم هشدار می‌دهند. ممکن است اتریوم تا ۱۷۰۰ دلار ریزش کند و این موضوع می‌تواند ساختار آلت‌کوین‌ها را شکننده کند.

اگر بیت‌کوین محدوده ۴۲ هزار دلار را از دست بدهد و ریزش کند احتمال ریزش اتریوم هم زیاد است. اگر محدوده ۲۵۰۰ دلار اتریوم از دست برود، عرضه دوباره اوج می‌گیرد.

داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد اتریوم نتوانست محدود ۲۹۰۰ دلار را پشت سر بگذارد و عرضه در این محدوده به شدت زیاد است. اما دلیل اصلی نزول بازار تنش‌های روسیه و اوکراین است.

حالا که محدوده ۲۹۰۰ دلار از دست رفته، احتمالا توقف بعدی اتریوم محدوده حمایت ۱۷۰۰ دلار باشد.

یک معامله‌گر با نام مستعار کریپتو تونی گفت: به نظر من نقطه صعودی اتریوم ۳۹۰۰ دلار است. اگر این محدوده را پشت سر نگذاریم تا ۱۷۰۰ دلار ریزش داریم.

برخی از کارشناسان عقیده دارند بازار در سطح فوق مقاومت قرار دارد و تقریبا هیچ کس در حال حاضر خرید نمی‌کند. معامله‌گران منتظر فرصت‌های بهتراند.

کارشناسان عقیده دارند اتریوم در مرحله اول باید محدود ۳ هزار دلار را پشت سر بگذارد. اگر این اتفاق نیوفتد ریزش این ارز بسیار محتمل است.

پنتوشی، یک معامله‌گر معروف در توئیتر خود نوشت: اگر تنش‌ها بیشتر شود بازار ریزش بزرگی را انتظار می‌کشد. ارزش بازار رمزارزها به شدت کاهش پیدا می‌کند. این ریزش مدتی بازار را به خواب می‌برد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات