چه زمان قیمت بیت‌کوین به ماه می‌رسد؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

چه زمان قیمت بیت‌کوین به ماه می‌رسد؟

کوین 4

همه پیش‌بینی‌ها حاکی از این بود که قیمت بیت‌کوین صعودی است، اما احتمال افزایش دوباره نرخ بهره توسط فدرال رزرو معادلات را بهم زد. بیت‌کوین کی به ماه می‌رود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، پیتر برنت، تاجر کهنه‌کار و معامله‌گر ارزهای دیجیتال در مصاحبه‌ای ادعا کرد که قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ دوباره منفجر می‌شود.

برنت نموداری را نشان داد و با توجه به شرایط تاریخی گفت: روی نمودار بلندمدت بیت‌کوین بعد از هر روند صعودی حدود ۳۳ ماه طول می‌کشد تا دوباره روند صعودی شروع شود. برنت عقیده دارد بازار باید چرخه رونق و رکود خود را طی کند.

بیت‌کوین در حال حاضر به زیر ۴۴ هزار دلار ریزش کرده و برنت عقیده دارد احتمالا روند افزایش نرخ بهره در آینده به بازار رمزارزها آسیب می‌زند.

همچنین مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اخیرا پیش‌بینی کرد که در کوتاه‌مدت فدرال رزرو سلطان بازار است و تاثیر زیادی بر قیمت سهام و دارایی پرریسک می‌گذارد. اما او عقیده دارد زمانی که اقتصاد کمی تثبیت شود احتمالا بیت‌کوین دوباره به ماه می‌رود.

بازار به دلیل اقدامات فدرال رزرو ریزش کرد و احتمال می‌رود در میان‌مدت هم ریزش ادامه داشته باشد اما نهنگ‌های بازار هنوز بیت‌کوین می‌خرند.

شرکت میکرواستراتژی و بنیاد لانا در چند وقت اخیر بر دارایی‌های بیت‌کوین خود افزودند. این نشان می‌دهد که معامله‌گران سبد خود را برایزمان

بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند که بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد. اما با وجود تهدیدات فدرال رزرو هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات