پیش‌بینی عجیب از قیمت بیت‌کوین / رشد شارپی در راه است؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : مسعود کرباسیان: برنامه هفتم توسعه ابتدا و انتها ندارد/ قیمت بنزین باید عادلانه شود
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی عجیب از قیمت بیت‌کوین / رشد شارپی در راه است؟

کوین 19

یک استراتژیست و معامله‌گر ارزهای دیجیتال عقیده دارد اصلاح اخیر بیت‎‌کوین به زیر ۴۰ هزار دلار زمینه افزایش قیمت تا ۵۰ هزار دلار را فراهم می‌کند. اما استدلال او چیست؟

به گزارش تجارت‌نیوز، یک استراتژیست و معامله‌گر ارزهای دیجیتال عقیده دارد اصلاح اخیر بیت‎‌کوین به زیر ۴۰ هزار دلار زمینه افزایش قیمت تا ۵۰ هزار دلار را فراهم می‌کند.

این تحلیلگر با نام مستعار کریدبل (credible) به ۳۱۲ هزار دنبال‌کننده خود در توئیتر گفت: رشد بیت‌کوین تا ۴۵ هزار دلار در دوم مارس و ریزش به زیر ۴۰ هزار دلار، یک الگوی مثلث ساخته است.

«به نظر می‌رسد با شروع تشکیل الگوی مثلث، بیت‌کوین می‌تواند تا ۵۰ هزار دلار رشد کند.»

تاریخ دوباره تکرار می‌شود؟

این روزها برخی از تحلیلگران برای سناریوی صعودی بیت‌کوین به سال ۲۰۲۰ اشاره می‌کنند. از ماه سپتامبر تا اکتبر سال ۲۰۲۰ بیت‌کوین محدوده حساس ۱۰ هزار دلار را از دست داد و زیر ۱۰ هزار دلار یک الگوی مثلث رسم کرد. بعد از ایجاد الگوی مثلث در آن زمان رشد بیت‌کوین تا ۶۰ هزار دلار رقم خورد.

Credible عقیده دارد ریزش تا ۳۸ هزار دلار می‌تواند برای بازار رمزارزها مفید باشد و باعث شروع صعود بعدی بازار رمزارزها شود.

این تحلیلگر عقیده دارد احتمال ریزش بیت‌کوین تا ۳۰ هزار دلار بسیار کم است و مهم‌ترین مقاومت این ارز دیجیتال محدوده ۴۶ هزار دلار است.

«اگر بیت‌کوین بتواند کندل ماهانه خود را بالای ۴۶ هزار دلار ببندد احتمال اینکه رشد شروع شود زیاد است.»

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات