گذرنامه سوخته تبدیل به ارز دیجیتال شد! – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
اقدام عجیب یک شهروند روسی در حمایت از اوکراین:

گذرنامه سوخته تبدیل به ارز دیجیتال شد!

هفتگی 2 7

یک شهروند روسیه که در آمریکا سکونت دارد گذرنامه روسی خود را در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین در ملاعام سوزاند.

به گزارش تجارت‌نیوز، یک شهروند روسیه که در آمریکا سکونت دارد گذرنامه روسی خود را در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین در ملاعام سوزاند.

او قصد دارد سوزاندن گذرنامه خود را به NFT تبدیل کند و درآمد حاصل از فروش آن را به مردم اوکراین بدهد. اولیو آلن، یک هنرمند روسی است. او بیش از ۱۱ سال ساکن ایالات متحده آمریکا بود. او گذرنامه کشور روسی خود را به امید آگاهی‌بخشی و کمک مالی مربوط به درگیری نظامی اوکراین سوزاند. آلن در مصاحبه با کوین‌تلگراف خود را فرزند روسیه جدید توصیف کرد و گفت این کشور همیشه بخشی از هویت او خواهد بود.

این هنرمند در حالی که مقابل سرکنسولگری روسیه در نیویورک ایستاده بود، گذرنامه روسی خود (به گفته خودش کپی گذرنامه بود) را سوزاند. او قصد دارد این ویدیو را به عنوان NFT به حراج بگذارد و درآمد حاصل از آن را به اوکراین اهدا کند. این هنرمند گفت: من روسیه با ریاست پوتین را خانه خودم نمی‌دانم.

مردمی که از دولت در حمله به اوکراین حمایت می‌کنند شستشوی مغزی شده‌اند.  آلن گفت تمام وجوه حاصل از فروش این NFT به بنیاد save the children اهدا می‌شود.

هدف این سازمان کمک به کودکان در سراسر جهان از مسائلی مانند قاچان، ازدواج زودهنگام، عدم امکان تحصیل و فرار از خشونت است. ارزهای دیجیتال به موضوع اصلی بحث جنگ روسیه و اوکراین بدل شده‌اند.

براساس گزارش‌ها بیش از ۷۰ میلیون دلار ارز دیجیتال برای اوکراین واریز شد. حالا قانون‌گذاران اروپا و آمریکا هم قصد دارند با ایجاد بستر قانون‌گذاری جلوی روسیه را فرار از تحریم‌ها بگیرند.

 

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات