تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

فصل آلت‌کوین‌ها رسیده است؟ / کاردانو ۱۵ درصد رشد کرد!

فصل آلت‌کوین‌ها رسیده است؟ / کاردانو ۱۵ درصد رشد کرد!

در حالی که بیت‌کوین روندی نزولی دارد و زیر ۵۰ هزار دلار معامله می‌شود برخی از ارزهای نسل سوم روندی صعودی دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، ارزهای نسل سوم سرعت تراکنش بالاتری نسبت به سایر ارزها دارند و به عقیده کارشناسان یکی از دلایل عدم صعود بیت‌کوین هم بالا بودن کارمزد و سرعت تراکنش پایین این ارز است.

بیت‌کوین در محدوده ۴۹ هزار دلار معامله می‌شود و این موضوع خبر بدی برای بازار محسوب می‌شود زیرا کارشناسان عقیده دارند ریزش از محدوده ۵۰ هزار دلار می‌تواند نشانه تداوم ریزش این ارز باشد.

ارزهایی مانند کاردانو و پولکادات روندی رو به رشد دارند و از دیروز حدود ۱۵ درصد رشد کردند و این در حالیست که مارکت بازار کریپتو روندی نزولی دارد.

ارز بایننس‌کوین بعد از خبر تحقیق آمریکا در رابطه با اقدامات صرافی بایننس محدوده ۶۰۰ دلار را از دست داد و روندی نزولی به خود گرفت.

برخی از تحلیل‌ها حاکی از این است که روند بلندمدت بیت‌کوین با وجود ریزش زیاد هنوز صعودی است و این ارز در بلندمدت اهداف بالاتری دارد. اما برخی از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین باید یک اصلاح منطقی داشته باشد و بعد دوباره شروع به رشد کند و شاید این اصلاح تا کانال ۳۰ هزار دلار ادامه داشته باشد.

خوشبختانه یک حمایت مهم در محدوده ۴۲ هزار دلار وجود دارد که به نظر می‌رسد حمایت معتبری است و بیت‌کوین در این محدوده خوب کف‌سازی کرده است و باید امیدوار باشیم این ارز این محدوده را از دست ندهد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند