خروج برندهای تلفن همراه تاثیری بر بازار موبایل ندارد

خروج برندهای تلفن همراه تاثیری بر بازار موبایل ندارد

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور در خصوص احتمال خروج برندهای بزرگ تلفن همراه از کشور گفت: رفتن این برندها از کشور تاثیری در بازار تلفن همراه و قیمت‌ها نخواهد داشت.

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: ما هیچ وقت گوشی‌های موبایل را به طور مستقیم از شرکت‌های سازنده خریداری و وارد نمی‌کردیم، این گوشی‌ها اکثرا از کشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص امارات وارد کشور می‌شد، پس ما مشکلی در واردات نخواهیم داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدمهدی غفوریان در خصوص احتمال خروج برندهای بزرگ تلفن همراه مانند ال‌جی، سامسونگ و هوآوی از کشور گفت: رفتن این برندها از کشور تاثیری در بازار تلفن همراه و قیمت‌ها نخواهد داشت.

وی افزود: البته در وهله اول هنوز مشخص نیست این شرکت‌ها قصد خروج صددرصدی از ایران را داشته باشند؛ اگر هم این اتفاق رخ دهد مشکلات ناشی از آن مربوط به پشتیبانی و خدمات پس از فروش است.

غفوریان در ادامه تشریح کرد: ما هیچ‌وقت گوشی‌های موبایل سامسونگ، ال‌جی، هوآوی و… را به طور مستقیم از شرکت‌های سازنده خریداری و وارد نمی‌کردیم، این گوشی‌ها اکثرا از کشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص امارات وارد کشور می‌شد، پس ما مشکلی در واردات نخواهیم داشت.

رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در ادامه اظهار داشت: اگر هم مشکلی بابت خدمات پس از فروش این گوشی‌ها ایجاد شود شرکت‌های خدماتی داخل کشور به طور کامل این نیاز را رفع و مشکل را حل می‌کنند و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور در پایان افزود: ملت و دولت همیشه نشان داده‌اند برای مشکلات راه حلی دارند و مطمئنا برای این اتفاق هم در صورت بروز راه حلی خواهند یافت.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند