دژپسند خبر داد:

اولین شرکت استارتاپی هفته اول مرداد به بورس می‌رود

اولین شرکت استارتاپی هفته اول مرداد به بورس می‌رود

وزیر اقتصاد گفت: سهام اولین شرکت استارتاپی در هفته اول مرداد ماه در بورس عرضه خواهد شد و پنجمین شرکت در هفته آخر شهریور ماه در بازار سرمایه عرضه می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، در نشستی که روز پنج‌شنبه با حضور فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی و مدیران پنج شرکت بزرگ استارتاپی دیجی کالا، کافه بازار، تپ سی، فیلیمو، شیپور برگزار شد، دژپسند اعلام کرد: سهام اولین شرکت استارتاپی در هفته اول مرداد ماه در بورس عرضه خواهد شد.

به دستور وزیر اقتصاد عرضه اولین شرکت بزرگ اینترنتی هفته اول مردادماه سال جاری و پنجمین شرکت در هفته آخر شهریور ماه در بازار سرمایه عرضه می‌شود.

در این نشست که حسن قالیباف، رئیس بورس و اوراق بهادار تهران، امیر هامونی، رئیس شرکت فرابورس، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران و معاونان وزارت اقتصاد و دارایی نیز حضور داشتند، موانع ورود استارتاپ‌ها به بورس بررسی شد.

همچنین به دستور وزیر اقتصاد مقرر شد کمیته‌ای جهت تدوین قوانین و‌مقررات ویژه در خصوص ارزشگذاری دارایی‌های نامشهود تشکیل شود.

در این جلسه مدیران ۵ شرکت بزرگ اینترنتی ضمن تقدیر از شرکت بورس و فرابورس به خاطر همراهی با آنان؛ مشکلات و‌موانع ورودشان به بورس را با وزیر اقتصاد در میان گذاشتند.

منبع: شنبه

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند