فراخوان رویداد استارتاپی بانک کشاورزی

فراخوان رویداد استارتاپی بانک کشاورزی

بانک کشاورزی، تنها بانک تخصصی کشور در بخش کشاورزی و با شبکه متنوع و گسترده‌ای از مشتریان در سراسر کشور با برگزاری گردهمایی استارتاپ‌های فین‌تک و کشاورزی از ظرفیت‌های جذاب موجود در استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان باهدف خلق ارزش افزوده برای کلیه ذینفعان خود بهره‌برداری خواهد کرد.

در این رویداد بانک کشاورزی، شبکه گسترده مشتریان اعم از کشاورزان خرد و کلان و سرمایه و دانش و تجریه عمیق کارشناسان در بخش کشاورزی و بانکداری را با برترین استارت آپ های فعال در بخش کشاورزی و فین‌تک در سراسر کشور به اشتراک می گذارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس این گزارش، هدف از برگزاری این رویداد یافتن تیم‌های توانمند با ایده‌های هوشمندانه است تا با تعاملی برد-برد، راه ورود آن ها به بازارهای موجود و جدید هموار شود، کسب و کار آنها گسترش یابد و با همکاری بانک به مثابه شریکی قدرتمند، به بازارهای جدید وارد شوند.

این گزارش می افزاید، این رویداد با موضوع فناوری‌های مالی حوزه کشاورزی، مدیریت زنجیره تامین و لجستیک، فرآوری محصولات کشاورزی، به کارگیری فناوری بلاکچین در زنجیره ارزش کشاورزی، کشاورزی دقیق، نهاده‌های کشاورزی، مکانیزاسیون زنجیره ارزش کشاورزی، بانکداری و سرمایه گذاری سبز، آب و محیط زیست و توسعه روستایی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره، نهم آذرماه سال جاری است و هزینه‌های سفر و اسکان تیمهای مقیم شهرستان برای حضور در رویداد توسط بانک کشاورزی پرداخت خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک کشاورزی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند