تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

امیدواری به بازار رمزارزها برگشت / بیت‌کوین بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه!

امیدواری به بازار رمزارزها برگشت / بیت‌کوین بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه!

بیت‌کوین در جریان معاملات ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳ درصد رشد کرده و قیمت این ارز بالی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه رسیده است. سناریوهای احتمالی برای بیت‌کوین چیست؟

به گزارش تجارت‌نیوز، رشد قیمت بیت‌کوین و شکستن میانگین مقاومت متحرک ۲۰۰ روزه در محدوده قیمتی ۴۶ هزار و ۷۰۰ دلار باعث شد تا امیدواری نسبت به بازار رمزارزها بیشتر شود. بسیاری از کارشناسان عقیده دارند مقاومت پیش‌روی بیت‌کوین محدوده ۵۲ هزار دلار است و اگر بیت‌کوین این مقاومت را پشت سر بگذارد احتمال رشد تا ۶۰ هزار دلار وجود دارد.

امروز شرکت نرم‌افزاری میکرواستراتژی، بزرگترین شرکت دارنده بیت‌کوین جهان اعلام کرد که ۵۰۵۰ بیت‌کوین دیگر به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه کرده است.

در نمودار چها ساعته بیت‌کوین میانگین متحرک ۲۰۰ روزه با ۵۰ روزه برخورد کرده که این موضوع سیگنال مثبتی برای بازار رمزارزها محسوب می‌شود.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین فعلا در محدوده قیمتی ۴۲ تا ۵۰ هزار دلار نوسان دارد اما این ارز تا پایان سال ۲۰۲۱ می‌تواند تا ۱۰۰ هزار دلار رشد کند.

بازار از دیروز تا امروز

به احتمال زیاد به زودی اندیکاتور مکدی سیگنال خرید صادر می‌کند و این موضوع می‌تواند رشد خوبی برای بازار باشد.

شاخص مقاومت نسبی هم به بالای محدوده خنثی رسیده و این موضوع هم برای بازار یک سیگنال مثبت محسوب می‌شود اما تا زمانی که مقاومت ۵۲ هزار دلار شکسته نشود نمی‌توان به بازار صعودی امید بست.

کندل‌ها پس از برخورد به کف اندیکاتور بولینگرباند روندی صعودی پیدا کردند و حالا در سقف این اندیکاتور معامله می‌شوند.

ارز دیجیتال xec در جریان ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بازدهی مثبت در بازار رمزارزها را داشت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند