آخرین خبرها از اعطای کارت سهام عدالت

آخرین خبرها از اعطای کارت سهام عدالت

عضو هیئت مدیره صندوق‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت درباره اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت که نوع مدیریت سهامشان را مستقیم انتخاب کردند، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مهدی بائی، عضو هیئت مدیره صندوق‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در خصوص اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت که نوع مدیریت سهامشان را مستقیم انتخاب کردند، اظهار کرد: این نگرانی وجود دارد که ممکن است تعدادی از دارندگان سهام عدالت به دلیل نیاز مالی فوری اقدام به فروش سهام خود کنند و تنش‌هایی در بازار ایجاد شود. طی جلسه‌ای که در یک اردیبهشت برگزار شد مقرر شد تا مطابق دستور مقام معظم رهبری برای تشویق مردم به سمت سهامداری در جهت رشد اقتصاد کشور حرکت کنیم.

عضو هیئت مدیره صندوق‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت بیان کرد: به همین سبب مطابق دستور دولت بانک‌ها باید در راستای این امر وارد میدان عمل شوند و به این سهامداران تسهیلاتی را اعطا کنند به طوری که سهام آن‌ها در بانکهایی که در آن حساب دارند به عنوان ضامن در جهت دریافت خدمات مالی به حساب آید.

او افزود: متاسفانه در این میان افرادی هستند که نمی‌خواهند مردم به سمت سهامداری بروند به همین علت این اقدامی که قرار بود فقط برای سهامداران غیرمستقیم صورت بگیرد، در حال حاضر به تمام سهام داران تعمیم داده شده است.

بائی تاکید کرد: ما به طور دقیق نمی‌دانستیم که قرار است این هفته این طرح به طور علنی مطرح شود به علت آنکه فعلا این مسئله به تایید ما نرسیده بود.

عضو هیئت مدیره صندوق‌های سرمایهگذاری استانی سهام عدالت تصریح کرد: هم اکنون که این طرح قرار است برای کلیه افراد صورت بگیرد قطع به یقین سبب آسیب رساندن به اقتصاد کشور می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند