آخرین آمار از ثبت نام مسکن ملی / ظرفیت کدام شهرها باز است؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بازگشت ترامپ با وعده زخم کاری به روسیه/ نفت 40 دلار می‌شود؟
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آخرین آمار از ثبت نام مسکن ملی / ظرفیت کدام شهرها باز است؟

1941823 899

براساس آخرین آمارها از مسکن ملی ظرفیت ثبت نام در استان قم تکمیل شده، در استان خراسان شمالی ثبت نام در شهر بجنورد امکان‌پذیر است و در خصوص دو استان دیگر نیز چند شهر دارای ظرفیت هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، دیروز اولین روز ثبت نام مسکن ملی در چهار استان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و قم بود و تا پنج‌شنبه ادامه دارد.

براساس اطلاعاتی که از سامانه «طرح اقدام ملی تولید مسکن» وزرات راه و شهرسازی اقتباس شده است، ظرفیت استان قم تکمیل شده است.

اما وضعیت ثبت نام در سه استان دیگر به این نحو است؛ تا ساعت 9 و 30 دقیقه امروز چهارشنبه، شهرستان‌های نیمبلوک، طبس مسینا، شوسف، سه قلعه و زهان از استان خراسان جنوبی دارای ظرفیت هستند و متقاضیان ثبت نام و دارای شرایط از این شهرستان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نکته قابل توجه در خصوص وضعیت ظرفیت‌ها در استان خراسان شمالی این است که تنها ظرفیت ثبت نام در شهر بجنورد مرکز این استان تکمیل نشده و امکان ثبت نام برای دیگر شهرستان‌های آن وجود ندارد.

همچنین شش شهرستان با نام‌های خاش، دوست محمد، سیرکان، شهرک علی اکبر، گشت، نصرت آباد و هیدوچ در استان سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت هستند.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی امروز آخرین آمار از تعداد ثبت نام‌کنندگان را منتشر کرده است که براساس آن در روز دوم ثبت‌نام متقاضیان برنامه اقدام ملی مسکن تا ساعت هفت صبح امروز ۲۲ آبان ماه، تعداد 17 هزار و 687 نفر ثبت نام کرده‌اند.

در خراسان شمالی هزار و 747 نفر، خراسان جنوبی دو هزار و 448 نفر، سیستان و بلوچستان 9 هزار و 92 نفر ثبت‌نام کرده‌اند. همچنین در استان قم که ظرفیت آن تکمیل شده ثبت نام چهار هزار و 400 نفر انجام شده است.

آیا تا پایان زمان ثبت نام برای این چهار استان ظرفیت شهرهایی که باقی مانده تکمیل می‌شود؟

نظرات