ایران بروکر
خبر مهم : بنزین ۸۰۰۰ تومانی واقعیت دارد؟

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان ثبت نام آزمون های مهم 1402

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای داوطلبان بر روی سایت سنجش قرار گرفت. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت از جزئیات آزمون خود مطلع شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.

معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز انتشار کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی خبر داد.

دکتر حسن مروتی با اعلام این خبر گفت: داوطلبان شرکت در این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ۵۳۴ هزار و ۴۰۴ داوطلب برای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: از این تعداد ۴۵۴ هزار و ۹۹۳ داوطلب زن و ۷۹ هزار و ۴۱۱ نفر مرد هستند و این آزمون صبح روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه در ۳۸۶ حوزه امتحانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و در ۲۳۲ شهرستان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

نظرات