آزمون کارشناسی رسمی قوه قضائیه ۱۱ اسفند برگزار می‌شود

آزمون کارشناسی رسمی قوه قضائیه ۱۱ اسفند برگزار می‌شود

مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه تاریخ برگزاری آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه سال ۹۶ این مرکز را اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه، آزمون کارشناس رسمی در روز _ جمعه_ ۱۱ اسفندماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس این گزارش، مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه در راستای تامین کارشناس رسمی مورد نیاز کشور از طریق آزمون به جذب کارشناس رسمی اقدام کرده است.

ثبت‌نام در آزمون کارشناسی رسمی قوه قضائیه از تاریخ 18 دی‌ماه تا 8 بهمن‌ماه سال 96 انجام شد. این آزمون به صورت غیر متمرکز و منطقه‌ای برگزار خواهد شد.

گفتنی است، رشته‌های مورد پذیرش در این آزمون شامل رشته‌های آتش سوزی و آتش‌نشانی، امور بانکی، امور ثبتی، امور گمرکی، اسلحه‌شناسی، بررسی اصالت خط، امضاء و اثر انگشت، برق الکترونیک و مخابرات، برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات، امور معادن، تاسیسات ساختمانی، لوازم خانگی و اداری، کشاورزی و منابع طبیعی، حسابداری و حسابرسی، راه و ساختمان، کامپیوتر و فن‌آوری اطلاعات، وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات و امور نفقه می‌شود.

همچنین کلیه اطلاع رسانی‌ها اعم از اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان و مکان آزمون، اعلام نتیجه آزمون، زمان ثبت‌نام حضوری قبول‌شدگان آزمون کتبی، زمان مصاحبه شفاهی و سایر مراحل از طریق وب سایت مرکز آدرس www.Judiciarybar.ir خواهد بود.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند