کد خبر: 157460

آغاز فروش بلیت قطارهای مسافرتی مهر ماه

فروش بلیت قطارهای مسافرتی مهر ماه از صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

بلیت قطارهای مسافرتی
سرویس کسب‌وکار -

بر اساس اعلام شرکت رجا از ساعت ۱۰ صبح بلیت قطارهای مسافرتی که در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ۱۱ تا ۳۰ مهر حرکت می‌کنند، فروخته خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر این اساس به صورت همزمان از ساعت ۱۰ صبح امکان خرید حضوری یا اینترنتی بلیت قطارها ممکن می‌شود.

شرکت رجا اعلام کرده در کنار روش‌های گذشته در دور جدید فروش بلیت امکان خرید اینترنتی، اپلیکیشنی و خرید از ربات تلگرام ممکن خواهد بود. همچنین مسافران می‌توانند با پیگیری اخبار نسبت به خرید بلیت‌های لحظه آخری و ارزان‌قیمت اقدام کنند.

با وجود آنکه هنوز شرکت راه‌آهن مقدمات لازم برای آزادسازی نرخ بلیت قطار را فراهم نکرده اما با توجه به اختیاراتی که شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی دارند برخی از نرخ‌ها جابه‌جا می‌شوند.

طبق دستورالعمل راه‌آهن شرکت‌هایی که در زمان پایین بودن تقاضای سفر در مورد نرخ بلیت‌های خود تخفیف در نظر می‌گیرند در ایام پیک می توانند تا ۲۰ درصد نرخ بلیت خود را افزایش دهند.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.